Neler Yeni

Valorantta garip takılma neden oluyor

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
ibrahim can
2 gün önce ryzen 5 2600den 5600e geçtim gayet memnunum çoğu oyunda fpsim yükseldi valodada aynı şekilde 2 3 kat fpsim yükseldi ama valorantta nedense eskiden olmayan bi takılma mı desem veya bi kasma mı desem garip bir şey var ve bu sorun vsync açınca gidiyor ama ben input lag olmasını istemediğim için kapatıyorum ve maalesef bu sorunla karşılaşıyorum ne yapmam lazım bunu yaşayan oldu mu?
monitörüm 72hz acaba çok fazla fps hzin üzerinde olduğu için olabilir mi

Son düzenleme:

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Barış Okçu
2 gün önce ryzen 5 2600den 5600e geçtim gayet memnunum çoğu oyunda fpsim yükseldi valodada aynı şekilde 2 3 kat fpsim yükseldi ama valorantta nedense eskiden olmayan bi takılma mı desem veya bi kasma mı desem garip bir şey var ve bu sorun vsync açınca gidiyor ama ben input lag olmasını istemediğim için kapatıyorum ve maalesef bu sorunla karşılaşıyorum ne yapmam lazım bunu yaşayan oldu mu?
monitörüm 72hz acaba çok fazla fps hzin üzerinde olduğu için olabilir mi
fps i drop yemeyecek bir değere sabitle. Örneğin 400-450 fps alıyorsundur 350 ye sabitlersin

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
ibrahim can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
ibrahim can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hayır sabitleyeceğin değeri drop yaşamayana kadar düşür. Unutma bu geçici bir çözümdür. Temiz bir format vs gibi sorunu çözebilirsin sanırım.
tamamdır tesekkurler biraz daha azaldı ama tam olarak gecmedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

baska nedenden oluyordur diyen var mı?

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,128
Üyeler
157,034
Son üye