Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 Vatan 5 Gün 5 Gece Hazır Sistem İndirimi🔥🔥 SON SİSTEM

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
VatanBilgisayarı anlamak elde değil piyasaya yön veren yegane şirket sensin. Koy baba kaç stoğunun varsa sabit ilan aç koy. İnsanları böyle kampanya başında uğraştırma. Sen böyle sabit ilan açarsan diğer firmalar itibar kaybeder, sen reklamını yaptırmış olup sürümden kazanırsın. Gerek yok TV reklamlarında Vatan Computer Tata tann reklamlarına. Reklamın kralı kullanıcı çevrelerinin birbirine önermesiyle, insanların tanıdıklarına Vatan Bilgisayarı işaret etmesiyle olur.
2 gün sonra diğer firmalar da mecburen cevap olarak indirim yapar boş yere hepsi daha az kâr etmeye başlarlar. Yoksa onlar da biliyor öyle yapmayı ama onlar piyasayı çok daha kapsamlı analiz edip ona göre hareket ediyor 😀

byrascal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
hasan avcı
Piyasada durgunluk var özellikle bu taksit olayından sonra beyaz eşya alımı insanları zorluyor taksitsiz. Bu firmalarda mal satmak zorunda ki yerine yenisini koyabilsin kasaya para girişi olmak zorunda yoksa ciddi krize girerler satış yapmak önemli ilerleyen günlerde güzel fp sistemler geleceğini düşünüyorum.

serhatkara34

80+ Bronze
Dostlar bunu sipariş ettim parasını ödemedim ihtiyaç sahibi birisi alabilir zaten onun için aldım alamayan arkadaşlar alsın diye istanbuldayım 0 tl hiç kar koymadım tamamen çıktığı rakama alabilirsiniz maksat birinin işi görülsün 21,500TL'di fiyatı

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
John Smith
Top Bottom