Neler Yeni

Vatan Bilgisayar Geç Kargolama Sorunu

G0KHAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Gökhan Ceylan
Arkadaşlar Vatan Bilgisayardan alışveriş yapacak arkadaşlar varsa kendi tecrübelerimi paylaşıyorum 4 gün önce 5 adet OEM Parça aldım anakart ram ssd vs. satın aldığım aynı gün içerisinde hepsiburada üzerinden işlemci almıştım o bu gün elime vardı vatan bilgisayar üzerindeki siparişlerimi kontrol etmek için girdiğimde ise henüz kargoya bile verilmemiş faturası bile daha kesilmemişti bu gün aradım firmayı durumu anlattım
ve arayınca siparişinizin aciliyeti var diye haber vericem dediler aynı gün içerisinde siparişler hazırlandı kargo bekleniyor diye bildirim geldi kargoları çok geç hazırlıyorlar sizce bunun sebebi nedir ya da başına gelen var mı daha önce

Zexius

80+ Bronze
Arkadaşlar Vatan Bilgisayardan alışveriş yapacak arkadaşlar varsa kendi tecrübelerimi paylaşıyorum 4 gün önce 5 adet OEM Parça aldım anakart ram ssd vs. satın aldığım aynı gün içerisinde hepsiburada üzerinden işlemci almıştım o bu gün elime vardı vatan bilgisayar üzerindeki siparişlerimi kontrol etmek için girdiğimde ise henüz kargoya bile verilmemiş faturası bile daha kesilmemişti bu gün aradım firmayı durumu anlattım
ve arayınca siparişinizin aciliyeti var diye haber vericem dediler aynı gün içerisinde siparişler hazırlandı kargo bekleniyor diye bildirim geldi kargoları çok geç hazırlıyorlar sizce bunun sebebi nedir ya da başına gelen var mı daha önce
Benimde böyle geciktirdiklerinde en son sıfır ayağına iade ürünler yollamışlardı hepsinide iade etmiştim kısacası olan vatan bilgisayara oldu tabi ki bu benim tecrübme belki size bu durum olmayabilir.

Wigga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Taha
Cumartesi günü sipariş verdim sırf ürünün sayfasında 2 iş günü içinde tarafınızda yazısı yüzünden salı günü kargoladılar, pazartesi günü saat 16:00 da arayıp ürünüm hala kargolanmadı diye arayıp bildirdim ve gün içinde karolanır efendim diyip kapattılar salı 16:00 da wp üzerinden ulaştım ve bana otonom bir şeklilde cevaplar verdiler bunu üstüne tüm sinirimi kustum üstlerine 1 saate kargoya verdiler

Top Bottom