Neler Yeni

Vatan Bilgisayar OEM

Bneta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Senay

FreakyXd

80+ Silver

5000-6000 arası bütçem var vatan bilgisayarda linkini verdiğim kasayı önerdiler. Sizce nasıl alınır mı?
ssd sorunlu allaha emanet güç kaynakda sorunlu alma derim.

Yiğit kuzutürk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Yiğit
Vatan şart mı
Aga nedne herkes vatan şart mi diyor :D Türkiyenin en büyük teknoloji mağazalarından Birtanesi sinrrji itopya vs. Küçük çaplı bir Mağaza Vatan'a göre fiyatlari o yüzden ucuz,vatanin ki pahali geçen denemek için vatandan bir sistem topladim sonra ayni parçalarla sinerji bilgisayardan topladim arada sadece 100 tl fark vardi hatta bazı parçalar daha pahaliydi sinerjide su on yargınızi kırın artık herkes istediği yerden alır

Alikose01

80+ Bronze
donanım arşivi en son 5200TL lik bir pc topladı gayet güzel ve ucuz bir sistem onu deneybilirsin.

• Beğen
Reaksiyonlar: Asag

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag
Aga nedne herkes vatan şart mi diyor :D Türkiyenin en büyük teknoloji mağazalarından Birtanesi sinrrji itopya vs. Küçük çaplı bir Mağaza Vatan'a göre fiyatlari o yüzden ucuz,vatanin ki pahali geçen denemek için vatandan bir sistem topladim sonra ayni parçalarla sinerji bilgisayardan topladim arada sadece 100 TL fark vardi hatta bazı parçalar daha pahaliydi sinerjide su on yargınızi kırın artık herkes istediği yerden alır
Tm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

DA-3

ozhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
Özhan
Aga nedne herkes vatan şart mi diyor :D Türkiyenin en büyük teknoloji mağazalarından Birtanesi sinrrji itopya vs. Küçük çaplı bir Mağaza Vatan'a göre fiyatlari o yüzden ucuz,vatanin ki pahali geçen denemek için vatandan bir sistem topladim sonra ayni parçalarla sinerji bilgisayardan topladim arada sadece 100 TL fark vardi hatta bazı parçalar daha pahaliydi sinerjide su on yargınızi kırın artık herkes istediği yerden alır
100 tl fark cıkacagına emın mısın?

• Beğen
Reaksiyonlar: Asag
Top Bottom