Neler Yeni

Vatan Bilgisayar Sipariş Tarihi Sorunu

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Yusuf Eyili
Bana ne paranı alıp almamandan? Vatan bilgisayardan çok hoşlanmam ama konuda anlattığına göre vatanın konuyla bir alakası yok.

Bu arada cashback öyle hemen yatan bir şey de değil.
Kudurma kardeşim bak adam sabahtan beri ağlıyor 1200 TL için sonunda almış demek ki muhatap Vatan değilmiş o kadar boşuna ağlamış Vatan'a ama olsun parasını almış sende kudurabilirsin(!)

Kudurabilirsin ne demek? Çocukmuş belli oldu pek bulaşmayın. Ayda 160bin harcayan ama sabahtan beri 1200 TL için ağlayan ve kuduran(!) bu arkadaşa...

Mert

80+ Silver
Kudurma kardeşim bak adam sabahtan beri ağlıyor 1200 TL için sonunda almış demek ki muhatap Vatan değilmiş o kadar boşuna ağlamış Vatan'a ama olsun parasını almış sende kudurabilirsin(!)

Kudurabilirsin ne demek? Çocukmuş belli oldu pek bulaşmayın. Ayda 160bin harcayan ama sabahtan beri 1200 TL için ağlayan ve kuduran(!) bu arkadaşa...
Forumun kitlesi gerçekten çok ufak, o yüzden takılmıyorum. 18 altı kitle forumun yarıdan fazlasını oluşturuyor dahi olabilir.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Selim
Gereksiz kişiler konuyu o kadar çözümsüz hale getirmiş ki anlatamam yani. Soru-cevap yerine adama saldırıyorsunuz bir tane yönetici müdahale etmiyor. 6 sayfa sonunda konunun cevabi anca paylaşılıyor. Öznel öz eleştiri yapmak yerine çözüm paylaşın ozaman daha faydalı olup kimse boş yere burada kavga etme gereği duymaz.

batuu123

80+ Bronze
Gereksiz kişiler konuyu o kadar çözümsüz hale getirmiş ki anlatamam yani. Soru-cevap yerine adama saldırıyorsunuz bir tane yönetici müdahale etmiyor. 6 sayfa sonunda konunun cevabi anca paylaşılıyor. Öznel öz eleştiri yapmak yerine çözüm paylaşın ozaman daha faydalı olup kimse boş yere burada kavga etme gereği duymaz.
sorma yaa kendileri 50 100 lira indirim kovalayıp her gün kod paylaşımı falan yapıyorlar ama ortada 1200 lira cashback 700 lira da fazladan ödenmiş para olmasına rağmen gelmişler vatanı savunuyorlar inatla neymiş fatura sonra kesilirmiş falan filan :D ben zaten burada faturanın sonra kesildiğini bildiğimi lakin diğer sitelerde faturada sipariş tarihi de yazdığından elimde aldığım tarihe ait kanıt bulunabileceğini lakin vatanda bu yazmadığından kanıtta bulunamayıp cashbackımı alamayacağımı söyledim hiç okumadılar bile herhalde..

Aoreus

80+
kısaca özet: vatan bilgisayardan asus cashback programı dahilinde kampanyanın son günü aldığım 9700 liralık monitörün faturası aldığım tarihin 1 gün sonrasında kesildiğinden ve diğer sitelerde faturada sipariş tarihi yazmasına rağmen vatan bilgisayarın faturasında sipariş tarihim yazmamasından asusa aldığım tarihi kanıtlayamayacağım için 1200 lira cashback hakkımı kaybettiğimi, üstüne üstelik ürün aldıktan kısa süre sonrasında 700 lira fiyatında düşüş olduğunu ve bu iki konuda da asla yardımcı olmadıklarını belirtiyorum
Bu forumdaki en vatan düşmanı birisi olarak söylüyorumki vatan düşmanı derken mağaza olarak diyorum :D adamların burda yaptığı ayıp yok doğruya doğru derim.

Top Bottom