Neler Yeni

Vatan bilgisayar sistem montaj aşamasında kaldı

16yunus78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yunus kerem dönmez
Merhaba öncelikle ben 04/07/24 tarihinde vatan bilgisayardan bir sistem aldım yaklaşık 2 gün önceye kadar sistem onaylandı olarak görünüyordu sonra sistem montaj aşamasında evresine geçti ve 3 gündür aynı şekilde forumları kontrol ettim herkes 4 saat 1 gün gibi süreler konuşuyor benimki neden bu kadar uzun sürdü yazdığımda şuanda montaj aşamasında yoğunluk falan filan birşeyler dediler ama 3 gün montaj sürer mi ne kadar yoğun olabilir merak ettim acaba bilenler cevaplayabilirmi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba öncelikle ben 04/07/24 tarihinde vatan bilgisayardan bir sistem aldım yaklaşık 2 gün önceye kadar sistem onaylandı olarak görünüyordu sonra sistem montaj aşamasında evresine geçti ve 3 gündür aynı şekilde forumları kontrol ettim herkes 4 saat 1 gün gibi süreler konuşuyor benimki neden bu kadar uzun sürdü yazdığımda şuanda montaj aşamasında yoğunluk falan filan birşeyler dediler ama 3 gün montaj sürer mi ne kadar yoğun olabilir merak ettim acaba bilenler cevaplayabilirmi?
Ayrıca 10 temmuzda faturası çıktı bana gmailden yolladılar yani bunuda ekliyim dedim

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,903
İsim
Emre siyah
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca 10 temmuzda faturası çıktı bana gmailden yolladılar yani bunuda ekliyim dedim
gelir besbelli yoğunluk olabilir çünkü çok fazla hazır sistem satışı oldu yakın zamanda vatanda anormal bir duurm yok

otunc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
ÖNER TUNÇ
Ellerinde eksik parça varsa tedarik etmeyi bekliyorlardır.

wessa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
kaan eken
ben 29'unda verdim hala sipariş onay aşamasında.

16yunus78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yunus kerem dönmez
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben 29'unda verdim hala sipariş onay aşamasında.
Hadibe seninde çok olmuş ulan 2 aydır pc için çalışıyom aldım diye sevindim erken sevinmişiz sen hangi sistemi aldın

wessa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
kaan eken
Hadibe seninde çok olmuş ulan 2 aydır pc için çalışıyom aldım diye sevindim erken sevinmişiz sen hangi sistemi aldın
4070s/ r5 7500f'li sistemi aldım ekran kartı stoğu yok diye tahmin ediyorum demonte gelsin dedim artık süreç hızlansın diye m. hizmetleri demonte salı/çarşamba gönderilir dediler kandık bakalım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,465
Üyeler
153,565
Son üye
rtx3050kullanıcısı
Top Bottom