Neler Yeni

Yardım Vatan Bilgisayardan Monitör siparisi

xShawnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Semih
İnternet üzerinden Vatan bilgisayardan monitör siparişi verdim henüz kargoya falan verilmedi kendim gidip şubesinden alabilir miyim? Yoksa vermezler mi kargoyla mı gelir?

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
Kendiniz teslim almayın. Kargo yoluyla gelsin. Böylelikle herhangi bir sorun oluşması halinde “uzak mesafeli satışlarda” tanınan 14 günlük cayma hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz. Kutu vs. her şeyi saklayın.

Mağazadan teslim almanız halinde 14 günlük cayma hakkınız bulunmuyor.

Reliable

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Altan
Bence acele etmenize hiç gerek yok arkadaşın dediği gibi size sıkıntı yaratabilir.

xShawnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Semih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Büyük ihtimalle kargo pazartesi veya salı ulaşacak elime ve bende evde olmadığımdan dolayı pazar günü mağazadan almak istedim. Evde küçük kardeşim var sadece (13 yasında) kargoyu teslim alır ürün hasarlı çıkarsa diye korkuyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle bir durum yaşarsam ne yapmam lazım?

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
Büyük ihtimalle kargo pazartesi veya salı ulaşacak elime ve bende evde olmadığımdan dolayı pazar günü mağazadan almak istedim. Evde küçük kardeşim var sadece (13 yasında) kargoyu teslim alır ürün hasarlı çıkarsa diye korkuyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle bir durum yaşarsam ne yapmam lazım?
Kargo kutusunu kontrol etmeniz gerek. Kutu hasarlıysa tutanak tutulup teslim alınmaması gerekir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
993,278
Üyeler
157,054
Son üye
09Efebey