Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 Vatan GECE indirimleri - KAÇIRMA 🔥🔥

Jauvin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Iowa Hersberg
İlgilendiği Kategoriler
Valorant - PC
Steam
https://steamcommunity.com/id/jauvinqq/
Discord
Jauvin #4666
Kioxia alasım geliyor da markaya hiç güvenim yok ya niyeyse ön yargılıyım. 450tl 250gb ye adata aldım çalışmadı da ne yapsam bilmiyorum.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,552
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
alabilirim yani sorun olmaz,bu arada kullandığınız dönüştürücü aparatın linkinide atarsanız sevinirim

Ekran kartı slotuna takılıyor anakartin mATX ise uymaz. Abdullahin videosu var onu izleyebilirsin. O farklı bi dönüştürücü öneriyordu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kioxia alasım geliyor da markaya hiç güvenim yok ya niyeyse ön yargılıyım. 450tl 250gb ye adata aldım çalışmadı da ne yapsam bilmiyorum.
Kronik problemli deniyor zaten :/

Son düzenleme:

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Arkadaşlar sepette %10 indiriminde sadece 1 ürün indirime giriyor, diğerleri girmiyor. Acaba bir ürün alsam, sonra bida farklı bir ürünü alsam olur mu ? Deneyen varmı?

@DerratiX @RevDeisDou @Mehmet Yılmaz

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,552
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Arkadaşlar sepette %10 indiriminde sadece 1 ürün indirime giriyor, diğerleri girmiyor. Acaba bir ürün alsam, sonra bida farklı bir ürünü alsam olur mu ? Deneyen varmı?

@DerratiX @RevDeisDou @Mehmet Yılmaz
Ben aldım tek ürün siparişi oluşturdum tekrar ekleyince indi fiyatı ama nolur nolmaz iptal etmesinler diye başka bir hesaptan da aldım.

• Beğen
Reaksiyonlar: f0ze

linksiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
emre palabıyık
Hayattaki şansım bugun sistemi satiyorum.İndirimi kacırdık :)

ThEmre™

80+
Hayattaki şansım bugun sistemi satiyorum.İndirimi kacırdık :)
Bir şey kaçırmadın, aynı indirimler muhtemelen bu akşam da olur. Saat 10'dan sonra siteyi kontrol et. Kolay gelsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Oğuzhan Oğuzhan
480GB Kioxia Sata SSD'yi aldım mağazada teslim olacak şekilde. 557 iyi fiyat her cuma oluyor sanırım indirimler

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
753
İsim
Caner

Ekran kartı slotuna takılıyor anakartin mATX ise uymaz. Abdullahin videosu var onu izleyebilirsin. O farklı bi dönüştürücü öneriyordu

Kronik problemli deniyor zaten :/
Kioxia EXCERIA sata ssd icin kronik sorunlu, sağlık belirtilen orandan daha hızlı düşüyor ve çok ısınıyor diyebilirim ama kioxia nvme m2 ssd de öyle bi kronik sorun yok zaten tbw garantisi uzun değil 2-3 yıl belkide 3-4 yıl götürecek bi ssd normal kullaniciysaniz.

480GB Kioxia Sata SSD'yi aldım mağazada teslim olacak şekilde. 557 iyi fiyat her cuma oluyor sanırım indirimler
O sata ssd kronik sorunlu toshiba TR200'ün makyajlı hali iptal edin edebiliyorsaniz, m2 nvme ssd versiyonunu alın.

Top Bottom