Neler Yeni

VATAN - Hazır sistem sıkıntısı

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Can
Geçen hafta perşembe günü bu sistemi sipariş verdim, 8 gündür onaylandı olarak bekletiliyor, bu hazır sistemler Ankara Söğütözü şubesinden çıkıyormuş arıyorum açmıyorlar , vatan genel müdürlüğü arıyorum faturalandırma bekleniyor diyorlar , var mı bu sistemden sipariş edip de ben gibi onaylandı olarak bekletilen ?
IMG_1232.png

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Eren Erkaşda
benimki 19 gunde gelmıstı :D rezalet bı sureclerı var

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Eren
Geçen hafta perşembe günü bu sistemi sipariş verdim, 8 gündür onaylandı olarak bekletiliyor, bu hazır sistemler Ankara Söğütözü şubesinden çıkıyormuş arıyorum açmıyorlar , vatan genel müdürlüğü arıyorum faturalandırma bekleniyor diyorlar , var mı bu sistemden sipariş edip de ben gibi onaylandı olarak bekletilen ?
Alıntıyı görüntüle
Gayet normal bir süre vatan için 15-20 günde teslim alanlar var vatan sıkıntı bu konuda çoğu zaman

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
855
İsim
Dr Luciano
Alıntıyı görüntüle
Merak etme , sistemin gelecektir. Montajlı istediysen , gelmesi 15 günü buluyor. Bir yeri aramana gerek yok...

newaziz

80+
Alıntıyı görüntüle
Ben geçen cumartesi sipariş verdim. 5 gün onaylandı olarak gözüktü. Daha dün kargoya teslim edilecek diye değiştirdiler ama tık yok. Sistem montajı yapılmasın olarak işaretledim ama durum bu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1000014021.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben geçen cumartesi sipariş verdim. 5 gün onaylandı olarak gözüktü. Daha dün kargoya teslim edilecek diye değiştirdiler ama tık yok. Sistem montajı yapılmasın olarak işaretledim ama durum bu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
Bende 8 gündür onaylandı yazıyor sadece

Top Bottom