Neler Yeni

Vatan i512400F RTX 4060 21.400

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
oguz kagan
oyundan oyuna farkediyor buyur izle ve kapa çeneni
Mesaj otomatik birleştirildi:

eşşek herif attığın videoda bile 5 10 fpslik fark oluşuyor diyor ne anlatıyorsun sen
bazı yerlerde attığım vidoda güçsüz anakart öne bile geçiyor senin o attığın videoda anakrtın iyi olmasından değil aynı anda 2 pcden aynı oyunu oynayamacağına göre testler değişkenlik gösterebilir hem sen gelmiş hala bana cahil gibi 2 fps far etti bak sen eşşeksin diyosun 2 fpsi zaten sen 450m anakartla da alacaksın cahil herif

Son düzenleme:

baibars

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Umut
Bu sistemde hangi kasa tercih edilebilir sizce. Aşağıda sunduğu seçeneklerden?

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
oguz kagan

baibars

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Umut
Kardeşim almayın o sistemi ben 2 saatten beri ne anlatıyorum

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...ython-ll-8gb-rtx4060-oyun-bilgisayari-p-51047 y bunu al ya da benim attığımı

Hoca. şimdi bide sen başlama asrock kötü anakart markası diye o yüzden peşin peşin söyleyeyim asrock asusun alt markası
Vatanda alışveriş kredisi olayı var. Diğer taraflarda yok o yüzden vatan mecburi oluyor çoğu kişi için. Yoksa gamingden, gamegarajdan alırdım.

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
oguz kagan
Vatanda alışveriş kredisi olayı var. Diğer taraflarda yok o yüzden vatan mecburi oluyor çoğu kişi için. Yoksa gamingden, gamegarajdan alırdım.
Tamam hocam madem vatandan başka bir sisteme bakabilirsin ben Intel işlemci önermiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
bazı yerlerde attığım vidoda güçsüz anakart öne bile geçiyor senin o attığın videoda anakrtın iyi olmasından değil aynı anda 2 pcden aynı oyunu oynayamacağına göre testler değişkenlik gösterebilir hem sen gelmiş hala bana cahil gibi 2 fps far etti bak sen eşşeksin diyosun 2 fpsi zaten sen 450m anakartla da alacaksın cahil herif
canım benim sen ne konuştuğunu biliyor musun 2fps söz konusu değil bazı yerlerde daha fazlası var cidden anlamsız byinsiz gibi cevap veriyorsun yapma yabancı forumlarda içeriklerde türk içeriklerde attığın videoda bile bunu söylüyor kes zırvalamayı artık bilmiyorsun

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
oguz kagan
canım benim sen ne konuştuğunu biliyor musun 2fps söz konusu değil bazı yerlerde daha fazlası var cidden anlamsız byinsiz gibi cevap veriyorsun yapma yabancı forumlarda içeriklerde türk içeriklerde attığın videoda bile bunu söylüyor kes zırvalamayı artık bilmiyorsun
sen madem çok biliyorsun (seninde hiç bi şey bildiğin yok) madem insanların yani senden daha bilgili kişilerin önerisini dinlemeyeceksin neden konu açtın orda senin o dediğin fps farkının anakartla alakası yok testler her zaman aynı sonucu vermez he sen verir mi diyorsun madem benim attığım videoda düşük anakart bi yerde öne geçti o yüzden daha iyi şimdi zırvalamayı ve eşşşekklik yapmayı bırak;)

Bu daha mantıklı
Hiç bile değil. Vatan vade farksız 3 taksit yapıyor. Banka uygulamasından da ek 3 yapıyorsun. Vade farksız 6 taksit oluyor.

stayleon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
emre b
Anakartin performansi sadece pci espress girisleriyle alakalidir gen3 anakart gen4 anakarttan cok cok az fps verir 2 3 4 falan anakart seciceksen girislerine kac ssd takabiliyosun ne biliyim vrmlerine bakarsin

ImDhyroth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yiğit
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Semih