Neler Yeni

Yardım Vatan mağazadan alınan ürün iade olurmu

Bor4

80+ Bronze
Vatandan dün steelseries rival 3 ve mouse bungee aldım açılmadı kutuyla çantama koydum faturada var bugün evime dönücem gittiğim yerde vatan yok iade nasıl olabilir

Bor4

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bor4

80+ Bronze
Mağazadan aldığın için internetten olmaz. 14 gün iade süresi vardır onun. Aceleye gerek yok.
Hocam gittiğim yerde vatan yok bugün evime dönücem iade yapmam için bir yol yokmu

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Maalesef fiziki alımlarda fiziki iade bulunuyor.

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,998
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
Hocam gittiğim yerde vatan yok bugün evime dönücem iade yapmam için bir yol yokmu
Evin ve gittiğin yer olayını anlamadım. Arada yüzlerce kilometre mi var. Benim bildiğim iade herhangi bir vatana olmuyor zaten. Sadece almış olduğun mağazaya yapılabiliyor.

Bor4

80+ Bronze
Evin ve gittiğin yer olayını anlamadım. Arada yüzlerce kilometre mi var. Benim bildiğim iade herhangi bir vatana olmuyor zaten. Sadece almış olduğun mağazaya yapılabiliyor.
Şuan İstanbuldayım evim çok uzakta bugünde evime döndüğüm için başka iade yolu yokmu dur

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
S
Vatanın müşteri hizmetleri var hocam , burada kesin olmayan bilgilerle uğraşacağınıza bi telefon açıp sorun müşteri hizmetlerine. Oluyorsa başka vatan mağazasına iade edersiniz. Bence oluyordur çünkü neden olmasın , illaha aynı mağazaya iade etme zorunluluğu olması bu devirde çok saçma olurdu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,927
Üyeler
156,998
Son üye
Nnisanur
Top Bottom