Neler Yeni

📢 Vatan PC 12400f & 4060 Sistem 19997 TL 📢

Good King

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Akın Mustafa Erdoğan
zotaca güvenmiyorum , 19 yaşındayım bu zamana kadar 2 laptop kullandım ve ilk defa pc dizeceğim zotac almak ne kadar mantıklı bilmiyorum
Kanka güvenmiyorum güvenmiyorum nedir ya rtx 4000 serisinde galax kart bile alınır gayet iyiler bu arada gigabyte windforce yada msi ventus alacağıma gider zotac yada İnno3d twin x2 alırım gayette iyiler kalite olarak duymadığımız markalara güvenmiyorum diyip geçiyorsunuz ilk defa kasa topluyorum diyorsun burası bir sürü kez kasa toplamış adamlarla dolu belli bir tecrübe birikimi var ki insanlarda sana öneri yapıyorlar hala güvenmiyorum diyorsan güvendiğin markaları al geç kanka ne diyelim

Gorkewm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Görkem Sayar

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
haftaya pazar bunu alıcam kalırsa, 2 gündür stok var mı diye bakıp bakıp duruyorum nolur paylasmayin .d
İstersen ben alım gel benden al aynı fiyattan canım kardeşim sen üzülme yeter ki

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Top Bottom