Neler Yeni

VATAN PC YİNE YANIYOR 12400F-4060 19.499TL

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Cefika
PSU güzel Kasa materyaline takılan varsa msi olduğuna bakmayın kasa teneke. Onun haricinde alacaklar ssd Crucial yapsın. Güzel sistem, kalite parçalar isteyenler için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemci kötü
Sadece oyun oynayan birisi için 13-14400f ile arasındaki farkları söyler misin lütfen?

kaptraew

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Metehan bahar
6700lu sistemde indirime girmiş alınırmi?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,195
İsim
Kerem Çavuş
Alınır kart asus , kasa psu msi , ssd 1tb gayet f/p

Kagusto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kağan Ustaoğlu
İşlemci kötü
Lâfıma triggerlanan genç yaşlı bir sürü arkadaş olmuş. 12 yıl intel kullandım. Bundan sonra bana hiçbir güç o markanın herhangi bir ürününü aldıramaz. Killer kartlarını bile almam (güzelim firmayı satın alıp yok ettiler). Kişisel hayatımda microsoft, google ve intel'den uzak durmak için maksimum eforu sarfediyorum. Bunların üçü de kâbus, çöp benim için. Gider AMD Athlon alırım gerekirse, intel almam. Oyunumu 30 fpsde oynarım, intel almam. Bilgisayarı çöpe atarım, intel almam. Kişisel tercih diye belirtsem iyi olurmuş yorumumu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Alp Öztürk
SSD Crucial Ram Gskill yapılıp alınır. Tercihe bağlı kasa S200 TG yapılabilir. Fiyatına değer mi bilmiyorum ama S200 daha ferah.

kaptraew

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Metehan bahar
Ben gene gidip rx 6700 alayim daha ucuz 10gb vram

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Ömer
Lâfıma triggerlanan genç yaşlı bir sürü arkadaş olmuş. 12 yıl intel kullandım. Bundan sonra bana hiçbir güç o markanın herhangi bir ürününü aldıramaz. Killer kartlarını bile almam (güzelim firmayı satın alıp yok ettiler). Kişisel hayatımda microsoft, google ve intel'den uzak durmak için maksimum eforu sarfediyorum. Bunların üçü de kâbus, çöp benim için. Gider AMD Athlon alırım gerekirse, intel almam. Oyunumu 30 fpsde oynarım, intel almam. Bilgisayarı çöpe atarım, intel almam. Kişisel tercih diye belirtsem iyi olurmuş yorumumu.
Kişisel tercihin bu yönde olabilir nitekim kimse buna bir şey diyemez ancak senin kişisel tercihlerinin sonucunda işlemciye kötü demek maalesef boş yorum. Sistem çok iyi.

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Erdem çay
Ben gene gidip rx 6700 alayim daha ucuz 10gb vram
Almışken 6700 xt li olanı varsa onu alın aradaki fark kabul edilebilirse değer yoksa en kötü 4060ti bakın bu bütçenin üstüne çıkılmıyorsa bu işinizi görür

GameOver

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
arkadaşlar gayet güzel sistem, satıcı güzel parçalar belli niye bu kadar gömdünüz, 20k çıkarıp alabileceğiniz muhtemelen en iyi sistemdir, varmı ötesi link atın bilelim bizde 20kya ne alınır dı

Top Bottom