Neler Yeni

Vatan veya İtopya'dan termal macun önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ahmet Kılcık
Merhabalar, işlemcim Ryzen 5 5600, Soğutucum Snowman T4, bu işlemci elime bugün ulaştı ve stok soğutucuyu hiç takmak istemiyorum. Gün içerisinde Ankara'dan alabileceğim Vatan veya İtopya'dan termal macun önerebilir misiniz? MX4 baktım ama göremedim.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Merhabalar, işlemcim Ryzen 5 5600, Soğutucum Snowman T4, bu işlemci elime bugün ulaştı ve stok soğutucuyu hiç takmak istemiyorum. Gün içerisinde Ankara'dan alabileceğim Vatan veya İtopya'dan termal macun önerebilir misiniz? MX4 baktım ama göremedim.
Teknobiyotikten Alican mx-4 ü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ordaki mağazalarda ne var nasıl bilebiliriz ki mastergel pro kullandım güzeldi thermall grizzyler filan öneriliyor biraz cep yakar ama.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ahmet Kılcık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teknobiyotikten Alican mx-4 ü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ordaki mağazalarda ne var nasıl bilebiliriz ki mastergel pro kullandım güzeldi thermall grizzyler filan öneriliyor biraz cep yakar ama.
Thermal grizzyler çok pahalı ya OC yapmayacağım değmez, mastergel pro var gibi duruyor bi ona bakayım.

Phanzox

80+ Silver

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ahmet Kılcık
Hocam bugün montaj yapacağım Ankara'da aradım ama MX4 satan yer bulamadım. Buna eş değer veya daha iyi bir macun arıyorum.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Burak
Hocam bugün montaj yapacağım Ankara'da aradım ama MX4 satan yer bulamadım. Buna eş değer veya daha iyi bir macun arıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ahmet Kılcık

Hocam ben bu zalman'ı kullandım daha önce de biraz katı gibiydi yayarken pütür pütür olmuştu bilginiz var mı?

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Burak
Hocam ben bu zalman'ı kullandım daha önce de biraz katı gibiydi yayarken pütür pütür olmuştu bilginiz var mı?
Doğru diğerlerine göre biraz daha yoğun ama belki sizin kullandığınızda bir sorun olmuş olabilir.
Alınabiliyorsa maker nano daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ahmet Kılcık
Doğru diğerlerine göre biraz daha yoğun ama belki sizin kullandığınızda bir sorun olmuş olabilir.
Alınabiliyorsa maker nano daha iyi
Tamamdır hocam bakacağım, pc montajı için tanıdığınız var mı Ankara'da ?

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Burak
Tamamdır hocam bakacağım, pc montajı için tanıdığınız var mı Ankara'da ?
malesef ama çok kapsamlı parçalar almadıysanız pc toplama videoları var hem donanım arşivinin hem technopatın bi bakın normalde pratik bir işlemdir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,696
Üyeler
151,939
Son üye
ZvDx
Top Bottom