Neler Yeni

Vatana bilgisayar toplattım bakabilirmisiniz

Canobey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Can Koşar
Screenshot_20240201_002521~2.jpg

Merhaba arkadaşlar vatana bu sistemi toplattim iyi midir? sadece valo LoL minecraft oynicam adam gayet iyi bir sistem dedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Hüseyin Emir
Alıntıyı görüntüle
Merhaba arkadaşlar vatana bu sistemi toplattim iyi midir? sadece valo LoL minecraft oynicam adam gayet iyi bir sistem dedi
Aşırı darboğaz var işlemci ekran kartına göre çok zayıf monitör de VA panel IPS almanı öneririm RAM i de 16 yap yahu hangi akıllı adam dizdi bu kasayı

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,165
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Ne kadar ediyor ?

Canobey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Can Koşar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aşırı darboğaz var işlemci ekran kartına göre çok zayıf monitör de VA panel IPS almanı öneririm RAM i de 16 yap yahu hangi akıllı adam dizdi bu kasayı
Teşekkür ederim hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne kadar ediyor ?
21k hocam

8 gb ram ile ne oynamayı planlıyon acaba :D
Hocam adam bana 2x8gb demişti ama neden 1x8gb bende anlamadim

Hacı sen burdaki arkadaşlardan yardım iste onlar sana daha iyisini dizerler
Teşekkür ederim hocam

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,024
İsim
Kerem Çavuş
Darboğaz falan olmaz i3 diye darboğaz olcağını sanıyosunuz :D ayrıca ram de 2 adettir yanda miktar 2x yazıyodur

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kayra
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Hüseyin Emir
Darboğaz falan olmaz i3 diye darboğaz olcağını sanıyosunuz :D ayrıca ram de 2 adettir yanda miktar 2x yazıyodur
12. Nesil i3 tabiri caizse ofis işlemcisi diye geçiyor 4060 gibi bir ekran kartını pohpohlayabilecek mi

O Sisteme rampage monitör olmamış

O işlemciyi 6800xt ile kullananlar var
Kullanan kullanır kardeşim darboğaz bu kullanırsın ama performansı düşük olur

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,024
İsim
Kerem Çavuş
12. Nesil i3 tabiri caizse ofis işlemcisi diye geçiyor 4060 gibi bir ekran kartını pohpohlayabilecek mi

Kullanan kullanır kardeşim darboğaz bu kullanırsın ama performansı düşük olur
Nerde ofis işlemcisi olarak geçiyor ? Son 2 yıldır hazır sistemlerde en çok kullanılan işlemci bile olabilir 3060 ve 4060 gibi kartlar için biçilmiş kaftan nesil olarak bakanlar için i5 11400f gücünde :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Hüseyin Emir
O Sisteme rampage monitör olmamış

O işlemciyi 6800xt ile kullananlar var
38.6 darboğaz oranı ile çok güzel kullanırsın kardeşim

Nerde ofis işlemcisi olarak geçiyor ? Son 2 yıldır hazır sistemlerde en çok kullanılan işlemci bile olabilir 3060 ve 4060 gibi kartlar için biçilmiş kaftan nesil olarak bakanlar için i5 11400f gücünde :)
İ3 koymalarını sebebi hem stoğu çok hemde TR ekonomisinde çok fazla satılma potansiyeli olduğu için yoksa babasının hayrına bu kadar i3 depolamiyorlar

3060 için belki olabilir ama 4060 için olacağını hiç sanmıyorum en azından i5 12400f koyup sistemin ömrünü uzatabilir hemde yeni nesil oyunlarda sıkıntı çekmez

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,024
İsim
Kerem Çavuş

İ3 koymalarını sebebi hem stoğu çok hemde TR ekonomisinde çok fazla satılma potansiyeli olduğu için yoksa babasının hayrına bu kadar i3 depolamiyorlar
Sen hiç darboğazlı hazırsistem satan site gördün mü demekki besleyebiliyoki ve talep varki satıyo adamlar, alanlar da babasının hayrına almıyo ayrıca bottleneck sitesinden darboğaz hesaplamayı da bırak doğru göstermiyor

3060 için belki olabilir ama 4060 için olacağını hiç sanmıyorum en azından i5 12400f koyup sistemin ömrünü uzatabilir hemde yeni nesil oyunlarda sıkıntı çekmez
İ5 12400f olsa daha iyi tabi ama kimse aksini iddia etmedi fakat i3 12100fle de darboğaz olmaz on numara da besler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,991
Üyeler
149,118
Son üye
burak0812
Top Bottom