Neler Yeni

VATANDAN ALINAN HAZIR SİSTEM

Tuncaycoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Taha Tuncay Arpacı
İlk kez sıfır bi sistem aldım daha doğrusu ilk kez bilgisayarım olacak :) o yüzden pek anlamadığım için evin adresini verdim acemilik işte bilemedim
Hangi şehirde yaşıyorsun ? Ankara'da yaşıyorsan vatanı arayıp durum hakkında konuş Ankara dışı ise bence montajsız iste daha hızlı gelir, geldiği gibi de şehrindeki vatan şubesinden montaj yaptır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Can
Hangi şehirde yaşıyorsun ? Ankara'da yaşıyorsan vatanı arayıp durum hakkında konuş Ankara dışı ise bence montajsız iste daha hızlı gelir, geldiği gibi de şehrindeki vatan şubesinden montaj yaptır.
Çorum’da yaşıyorum , dediğiniz gibi yapacağım şimdi teşekkür ediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
stongerdremurr

Tuncaycoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Taha Tuncay Arpacı
Çorum’da yaşıyorum , dediğiniz gibi yapacağım şimdi teşekkür ediyorum
Rica ederim. Çorum vatan şubesi pek yoğun değildir bence. Aynı gün gözünün önünde montajını yaparlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi sordum sizin için hocam yoğunluktan dolayı 2 2.5 hafta sürer diyorlar bu sistemin sırasını sordum https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i5-12400f-rtx-4060-white-h610m-h-v2-1tb-m-2-ssd-16gb-ram.html tabii buysa 2 hafta veya 2.5 sürecekmiş
Bende bundan aldım faturayı bi kesemediler, kesseler hızlıca kargolanacak demonte zaten ama faturalandırılmadı hala. @Canpolat1997 sizin siparişiniz faturalandı mı ? Siparişlerim kısmından üstüne tıklayarak bakabilirsin aşşağı tarafta sipariş durumu kısmında gözükür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Can
Şimdi sordum sizin için hocam yoğunluktan dolayı 2 2.5 hafta sürer diyorlar bu sistemin sırasını sordum https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i5-12400f-rtx-4060-white-h610m-h-v2-1tb-m-2-ssd-16gb-ram.html tabii buysa 2 hafta veya 2.5 sürecekmiş
Aynen buydu 🙏🏼 çok teşekkür ederim hocam

Rica ederim. Çorum vatan şubesi pek yoğun değildir bence. Aynı gün gözünün önünde montajını yaparlar.

Bende bundan aldım faturayı bi kesemediler, kesseler hızlıca kargolanacak demonte zaten ama faturalandırılmadı hala. @Canpolat1997 sizin siparişiniz faturalandı mı ? Siparişlerim kısmından üstüne tıklayarak bakabilirsin aşşağı tarafta sipariş durumu kısmında gözükür.
Hayır hocam sadece siparişiniz onaylandı yazıyor bende

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
stongerdremurr
Aynen buydu 🙏🏼 çok teşekkür ederim hocam

Hayır hocam sadece siparişiniz onaylandı yazıyor bende
bende aynı sistemi aldım bendede onaylandı aşamasında her gün girip desteğe baskı yapıyorum. ama yok faturayı kesemediler az önce onu sordum kendi ilimdeki vatan mağazasından alabilir miyim onada hayır dediler şaka gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Can
bende aynı sistemi aldım bendede onaylandı aşamasında her gün girip desteğe baskı yapıyorum. ama yok faturayı kesemediler az önce onu sordum kendi ilimdeki vatan mağazasından alabilir miyim onada hayır dediler şaka gibi
Destekle bende konuşuyorum , dedikleri tek şey yoğunluk var biraz uzun sürebilir diyorlar mecbur bekleyeceğiz sanırım , onaylandı aşamasını geçerse sizin ki haber verir misiniz mesaj olarak

burakdiA

80+
İnternet ya da uygulamada montaj yapılsın-yapılmasın seçeneği yoksa genelde montajlı gönderiliyor ama arayıp doğrulatmakta fayda var. Söğütözü şubesine gitme şansın varsa belki gidip montajı yapılması için ricada bulunup hızlandırabilirsin ya da kendin demonte alıp götürebilirsin. Ama onların kurması mantıklı olur. Arızalı parça varsa hemen yenisiyle değiştirilebilir. Ben de Söğütözü şubesinden almıştım telefonla ulaşmak çok zor cidden gidip demonte almıştım.

Top Bottom