Neler Yeni

VATANDAN ALINAN HAZIR SİSTEM

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Can
İnternet ya da uygulamada montaj yapılsın-yapılmasın seçeneği yoksa genelde montajlı gönderiliyor ama arayıp doğrulatmakta fayda var. Söğütözü şubesine gitme şansın varsa belki gidip montajı yapılması için ricada bulunup hızlandırabilirsin ya da kendin demonte alıp götürebilirsin. Ama onların kurması mantıklı olur. Arızalı parça varsa hemen yenisiyle değiştirilebilir. Ben de Söğütözü şubesinden almıştım telefonla ulaşmak çok zor cidden gidip demonte almıştım.
Webe özel almıştım geçen hafta montajlı veya montajsız seçeneği yoktu herkese montajlı gönderiyorlarmış sanırım o şubeyi arıyorum açan yok vatanı arıyorum yoğunluk var diyorlar geçiştiriyorlar bekliyoruz mecbur Ankara’da yaşamıyorum maalesef

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Umut Bayraktar
Vatandan hazır sistem aldım 1 haftadır siparişiniz onaylandı yazıyor, Ankara Söğütözü şubesinde hazırlanıyormuş , arıyorum telefonları açmıyorlar başına gelen oldu mu geç mi gönderiyorlar sistemi ?
kardeş ben sistem aldığımda temmuz un 6 sıydı 20 sindemi ne geldi baya yoğun olduğu için geç yaptılar +sistemi 3 kez demonte gönderin dedim ancak montajlı göndermişler o kadar garip bir firma :D

burakdiA

80+
Webe özel almıştım geçen hafta montajlı veya montajsız seçeneği yoktu herkese montajlı gönderiyorlarmış sanırım o şubeyi arıyorum açan yok vatanı arıyorum yoğunluk var diyorlar geçiştiriyorlar bekliyoruz mecbur Ankara’da yaşamıyorum maalesef
Ama cidden orası ana baba günü gibi. Kendim gidip baktığımda arka arkaya montaj odasını geçtim dışarda yerlere kadar kurulmayı bekleyen sistem parçaları vardı. Ben de normalde kurulu istedim fazla beklememek ve biraz da ürünün orjinal kutuları kaybolmasın diye pinpirik yaptım kendim almayı tercih ettim😊 Bu arada hayırlı olsun sistemin😊

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Can
Ama cidden orası ana baba günü gibi. Kendim gidip baktığımda arka arkaya montaj odasını geçtim dışarda yerlere kadar kurulmayı bekleyen sistem parçaları vardı. Ben de normalde kurulu istedim fazla beklememek ve biraz da ürünün orjinal kutuları kaybolmasın diye pinpirik yaptım kendim almayı tercih ettim😊 Bu arada hayırlı olsun sistemin😊
Çok teşekkür ederim 🙏🏼 bana montajlı gelecek ama kutularını da gönderiyorlar demi hocam bilginiz var mı

burakdiA

80+
Çok teşekkür ederim 🙏🏼 bana montajlı gelecek ama kutularını da gönderiyorlar demi hocam bilginiz var mı
tabii ki kutuları da gelir. Onları da gelince kontrol et. Garantiye verme durumlarında kutular lazım çünkü. Benimki tamamen kendimi garantiye almak için yaptığım şeydi.

fred1c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Onur Can Özdemir
aynı sistemi bende aldım bendede aynı şekil en az 2 3 hafta sürer ama

Top Bottom