Neler Yeni

vatandan hazır kasa almak zorunda kaldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
burak gider
çok pahalı ne yapıyorsun sen falan demeyin. güvenilirlik açısından böyle karar verdim. kasanın linkini bırakıyorum özelleştirme olarak kasaya 1tb samsung 980ssd ve kasa olarakta rampage x horse 650w seçtim toplam 18963 TL yapıyor. diğer ekipmanları da ekleyeceğim. monitör, klavye, kulaklık alıcam ve hepsine toplam 25408 TL vericem ne düşünüyorsunuz beni 3 sene idare eder mi bu sistem ekipmanlarım kaliteli mi

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,199
İsim
Ahmet Deniz
çok pahalı ne yapıyorsun sen falan demeyin. güvenilirlik açısından böyle karar verdim. kasanın linkini bırakıyorum özelleştirme olarak kasaya 1tb samsung 980ssd ve kasa olarakta rampage x horse 650w seçtim toplam 18963 TL yapıyor. diğer ekipmanları da ekleyeceğim. monitör, klavye, kulaklık alıcam ve hepsine toplam 25408 TL vericem ne düşünüyorsunuz beni 3 sene idare eder mi bu sistem ekipmanlarım kaliteli mi

dostum diğer sitelerde güvenilir neden vatan ailenden kaynaklı ise ona karısamayız ama diğer sitelere bakmanı öneririm. vatan zaten pahalı durumunda varsa al bizim verebileceğimiz bir karar değil

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,712
İsim
Bilal Tepe
Dostum gamegaraj gencergaming veya gaking gen itipya tebilon moleculer pc buralar guvenilir zaten pckolik de ayni sekilde vatandan alma o fiyata 3070 sistem var hazir gaming gen de

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
burak gider
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum gamegaraj gencergaming veya gaking gen itipya tebilon moleculer pc buralar guvenilir zaten pckolik de ayni sekilde vatandan alma o fiyata 3070 sistem var hazir gaming gen de
bende biliyorum ama parça güvenliğidir vs vatan bana da daha güvenli geliyor kargoyla uğraş vs yanı başımda vatan var alıp çıkacam mağazadan

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
burak gider
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Kemal Tahir Ayaz
Hocam incehesap itopya gibi bir çok güvenilir hazır sistem satan yerler var. İlla elden teslim almak istiyorsanız İstanbuldaysanız itopyanın mağazası var. Yani vatan kar marjı olarak çok yüksek marj işleten bir yer. O paraya bu gibi sitelerden daha iyisini alabilirsiniz bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ahmet Kılcık
özelleştirme kısmında kasa olarak hangisi iyi bi bakar mısınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

tekirdağ
İlla ordan alacaksanız Xigmatek Grip seçilebilir. Gaming gen, itopya bunların istanbulda fiziksel mağazası var. İlla ki mağazadan almak istiyorsanız eğer araç var ise git gel 300-350km 700 TL yaksanız bile çok daha iyisini toplarsınız. İnanın burda amaç bilmişlik taslamak değil, almışken en iyisi olsun. Zaten ürünlerle alakalı problem yaşasanız bile markaların kendi garanti kapsamları var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,405
Üyeler
142,126
Son üye
MENAS
Top Bottom