Neler Yeni

Vatandan Hazır sistem aldım

Garantiye yolla bak. Muhtemelen yenisini verirler. Mahkeme falan yapılacak en son şey, o kadar kolay değil.

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Yunus
Çoğu parça güçten kaynaklanan sorunlarda garanti dışı ediyor.

2 yıl garanti parçanın garantisidir senin psu bozarsa psun suçlu demektir yani adam karşılamaz.

En kısa sürede değiştir sonra uğraşıp durursun.

XooXen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mert Gündüz
neden 2 yil garantisi var
Kaplumbağa deden
Oyle şeyleri garanti karsilayacak olsa ondan önce psuya akım koruması koyarlardı.Adamlar kalitesiz ürün satıyor alanda hata.Almayacaktin

Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner
Çoğu parça güçten kaynaklanan sorunlarda garanti dışı ediyor.

2 yıl garanti parçanın garantisidir senin psu bozarsa psun suçlu demektir yani adam karşılamaz.

En kısa sürede değiştir sonra uğraşıp durursun.
Tüm parçalar vatana aittir ama hazır sistem olarak aldım hepsinin aynanda 2 yillik garantisi başlayacak

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
semtinde bende olduğu gibi çok ani elektrik gidip gelmesi dalgalanması oluyosa aşağıdakini öneririm 6 aydır kullanıyorum şükür bi sıkıntı yaşamadım

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Yunus
Tüm parçalar vatana aittir ama hazır sistem olarak aldım hepsinin aynanda 2 yillik garantisi başlayacak

Güç kaynaklı sorunlardan şirket sorumlu değildir.
Vatan sisteme garanti vermez garanti parçalarındır hepsinin tek tek garantisi vardır.

berat gnr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
berat Güner
Merhaba arkadaşlar vatandan Hazır sistemi aldim psu su biraz kalitesiz çıktı 2 yil garantisi va ani elektrik kesintisinde dolayı psu diğer paracalarada zarar verdi diyelim vatan tum parçalari karşılamak zorunda demi sonuçta içindekilerin hepsinin 2 yil garantisi var demi ?
sistem de hangi parçalar var merak ettim de

FexLer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Salih Buğra
semtinde bende olduğu gibi çok ani elektrik gidip gelmesi dalgalanması oluyosa aşağıdakini öneririm 6 aydır kullanıyorum şükür bi sıkıntı yaşamadım
Akım korumalı priz faydası olur mu bende var denedim ısıtıcı ve farklı bişi taksam hemen kapatıyor kendisi ama aniden elektriği kesiyor ya zarar verir mi acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner
Bu yüksek voltaj için değilmi ama Aşırı gelen j
Voltajı kesiyor Benim dediğim ani elektrik kesintisinde veya elektrik dalgalanmasindan gelen zarar
Mesaj otomatik birleştirildi:

sistem de hangi parçalar var merak ettim de
3060 H610M 500gb ssd öyle zaten en önemlileri bunlar

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,737
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ozaman peki neden 2 yil garantisi var nie yani ??
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dağıtım şirketi derken
Elektrik kesintisi anında evdeki elektronik cihazlarda hasar oluşursa ürünün faturası ile birlikte tüketici hakem heyetine giderek ürünün tamir oluyorsa tamirini olmuyorsa da ücretini alabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner
Elektrik kesintisi anında evdeki elektronik cihazlarda hasar oluşursa ürünün faturası ile birlikte tüketici hakem heyetine giderek ürünün tamir oluyorsa tamirini olmuyorsa da ücretini alabilirsin
Çokkkkk teşekkür ederim gerçekten icimi bir nebzede olsa rahatlattın birde senin psu nun linkini atma sansin varmi

Top Bottom