Neler Yeni

Yardım vdsl internet önerisi

caglar11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
aybars çağlar
Selamlar.
Yaklaşık 2 ay boyunca yeni taşındığım bölgede taahhüt sona erene kadar superonline kullandım. ondan öncesinde de turknet kullanıyordum ama altyapımın desteklediği hıza göre fiyat fazla geldiği için değiştirmiştim. Tekrar türknete geçmeyi düşünüyordum yaklaşık 1 haftadır uğraşıyorum, önce başvuru yapıldı gelen giden olmadı. Bu süreçte zaten müşteri hizmetlerine hiçbir şekilde ulaşamadım. Akabinde de başvurumun iptal olduğunu az önce öğrendim öyle yapmamış olmama rağmen?
Anlayacağınız yeni taahhütsüz f/p, beni muhattap alıp sorunlarımı görüşebileceğim bi sağlayıcı arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
İstanbulda yaşıyorum altyapı 68mbps vdsl mevcut

ConquerorXIV

80+ Gold
Reklam Amaçlı Paylaşım
netspeed öneririm
davet kodu: FLIRYX

ConquerorXIV

80+ Gold
deneyimlerini paylaşabilir misin rica etsem? ne zamandır kullanıyorsun, hiç problem yaşadın mı, yaşadıysan nasıl bir süreçten geçtin vesaire
sorun yaşamadım, zaten internet sağlayıcıları pek fark etmez altyapın önemli olan
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama şuan en mantıklısı taahhütsüz netspeed 228tl

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Selamlar.
Yaklaşık 2 ay boyunca yeni taşındığım bölgede taahhüt sona erene kadar superonline kullandım. ondan öncesinde de turknet kullanıyordum ama altyapımın desteklediği hıza göre fiyat fazla geldiği için değiştirmiştim. Tekrar türknete geçmeyi düşünüyordum yaklaşık 1 haftadır uğraşıyorum, önce başvuru yapıldı gelen giden olmadı. Bu süreçte zaten müşteri hizmetlerine hiçbir şekilde ulaşamadım. Akabinde de başvurumun iptal olduğunu az önce öğrendim öyle yapmamış olmama rağmen?
Anlayacağınız yeni taahhütsüz f/p, beni muhattap alıp sorunlarımı görüşebileceğim bi sağlayıcı arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
İstanbulda yaşıyorum altyapı 68mbps vdsl mevcut
100 Mbps 110 TL GIBIRNet. Teklemez, yolda bırakmaz (y) (1 temmuz Türk Telekom zammı henüz yansıtılmadı.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Onur
Fixnet'i aradım 300 liralık aktivasyon ücretini 900 lira yapmışlar. Yorumsuz.

etnetalw

80+ Bronze
Fixnet'i aradım 300 liralık aktivasyon ücretini 900 lira yapmışlar. Yorumsuz.
Türktelekom taraflı zam geldi :( Altaki 12 taskit mantıklı geldi.
  • Evde KURULUM hizmetimiz ile elektrikçi çağırmanıza gerek yok! 900 TL Bağlantı/Aktivasyon/Kurulum bedeli kredi kartınıza 12 taksitle (vade farkı dahil değildir) olarak evinize kadar kurulum sağlıyoruz. (İç tesisatınız olması şartıyla.)

Top Bottom