Neler Yeni

VDSL Modem tavsiyesi

crucify

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Turgut Kural
Bütçe
2000
Merhaba,

TP-Link VC220-g3u modemim var fakat birkaç haftadır sürekli sorun yaşıyorum. Sorun yaşadığımda modem arayüzüne girdiğimde CRC hataları milyonları bulmuş oluyor ve modemi resetledikten sonra 3-4 saat sorun yaşanmıyor. Bu sebepten dolayı yeni bir modem almayı düşünüyorum. Bütçe 2k diyebilirim ama gerçekten aradaki farka değer diyebileceğiniz bir modem varsa biraz daha arttırabilirim.

Ekler

• IMG_6731.jpeg
    IMG_6731.jpeg
    263.8 KB · Hit: 25

eren28tr

80+ Platinum
Merhaba,

TP-Link VC220-g3u modemim var fakat birkaç haftadır sürekli sorun yaşıyorum. Sorun yaşadığımda modem arayüzüne girdiğimde CRC hataları milyonları bulmuş oluyor ve modemi resetledikten sonra 3-4 saat sorun yaşanmıyor. Bu sebepten dolayı yeni bir modem almayı düşünüyorum. Bütçe 2k diyebilirim ama gerçekten aradaki farka değer diyebileceğiniz bir modem varsa biraz daha arttırabilirim.
Burdaki hat değerlerin normal olmasına rağmen pkts aşırı artmış muhtemelen modem kaynaklı bu modemde sorunlu zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba,

crucify

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Turgut Kural
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Burdaki hat değerlerin normal olmasına rağmen pkts aşırı artmış muhtemelen modem kaynaklı bu modemde sorunlu zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tenda V12 veya Archer VR300 ile aradaki fiyat farkına değer mi hocam?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
993,396
Üyeler
157,067
Son üye
gokhandinc