Neler Yeni

Venom 3 Son Dans fragmanı yayınlandı !🔥

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,057
İsim
Mehmet Aslan
Venom serisinin son filmi olan Venom 3 Son Danstan ilk resmi fragman geldi. Fragmanı nasıl buldunuz ? Sinemaya izlemeye gidecek misiniz ?

Fragman👇

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,945
İsim
Hacı
Güzel seri.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,513
İsim
ismail
Ucube seri. Film yaş engeline takılmasın çocuklara da yaranalım diye uğraşıyorlar.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Nasıl bir evren olduğunu çözemedim ben.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,057
İsim
Mehmet Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nasıl bir evren olduğunu çözemedim ben.
Sony sağolsun popülerite üzerinden para kazanıcaz diye karakterin marvel ile bağlantısını kopardılar. Ellerinde olan her çizgi roman karakterine bunu yapıyorlar. Klasik sony vasatlığı :D Filmleri gişede sinek avlıyor umarım akıllanırlar.

Son düzenleme:

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
Ucube seri. Film yaş engeline takılmasın çocuklara da yaranalım diye uğraşıyorlar.
kafa koparma sahnesi 10 yaşındaki çocuklar için evet haklısın kid.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
At avrat silah
Ya aslında Venom'un ırkı bildiğim kadarıyla diğer evrendeki Venomlar ile de haberdarlar ve her evrende Spiderman'in Venomu öldürdüğünü biliyorlar. Bu evrende yani Eddy'nin evreninde bir Spiderman yok. Aslında var ama çocuk ve Sony Spiderman evreni kurduğu için çocuk spiderman ile başlıyor olay.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,513
İsim
ismail
kafa koparma sahnesi 10 yaşındaki çocuklar için evet haklısın kid.
Sahne tamamiyle arkadan çekim herhangi bir kan efekti yada gore içermiyor. Venom sırasıyla 4 karton yiyor gibi gözüküyor belirttiğin sahnede. Bu da yaş sınırına takılmamak için filmin vahşet seviyesinden kıstıkları anlamına geliyor. Uzun uzadıysa sinematografi mi anlatayım sana çocuk.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
Sahne tamamiyle arkadan çekim herhangi bir kan efekti yada gore içermiyor. Venom sırasıyla 4 karton yiyor gibi gözüküyor belirttiğin sahnede. Bu da yaş sınırına takılmamak için filmin vahşet seviyesinden kıstıkları anlamına geliyor. Uzun uzadıysa sinematografi mi anlatayım sana çocuk.
film şuan zaten cgı patlak durumda olmaması normal gibi gelıyor şuan bu fragmanda yarısı zaten clicbait

Top Bottom