Neler Yeni

Çözüldü✓ Vento VG07F alınır mı ?

Kaygusuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kerem KAYGUSUZ
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle herkesin yeni yılı kutlu olsun. Arkadaşlar ben hazır sistem almayı düşünüyorum bi tane buldum ama kasasından pek emin değilim. Kasa Vento VG07F içinde 650W 80+ bronz sertifikalı FSP'nin psu'su mevcut sizce alınır mı yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Kasa linki:

Reav

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle herkesin yeni yılı kutlu olsun. Arkadaşlar ben hazır sistem almayı düşünüyorum bi tane buldum ama kasasından pek emin değilim. Kasa Vento VG07F içinde 650W 80+ bronz sertifikalı FSP'nin psu'su mevcut sizce alınır mı yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Kasa linki:
Kendim kullanıyorum kasayı gayet iyi sadece ön kapak zor açılıyor

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,014
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
FSP Poweri var, 4 tane ARGB Fanı varmış son olarakta Mesh panelmiş daha ne olsun

Kaygusuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kerem KAYGUSUZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
FSP Poweri var, 4 tane ARGB Fanı varmış son olarakta Mesh panelmiş daha ne olsun
Hocam bazı vento kasa kullanıcıları kasadan memnun olmadıklarını söylüyorlar o yüzden biraz endişeliyim.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,014
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Hocam bazı vento kasa kullanıcıları kasadan memnun olmadıklarını söylüyorlar o yüzden biraz endişeliyim.
hangi kasa ve neden memnun değiler ben ilk kez senden duydum.

Kaygusuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kerem KAYGUSUZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hangi kasa ve neden memnun değiler ben ilk kez senden duydum.
Hocam bu kasa hakkında araştırma yaparken birkaç kişinin kasanın hassas olup malzeme kalitesinin çok kötü olduğunu ve sadece para israfı dediklerini gördüm.

Reav

80+ Silver
Hocam bu kasa hakkında araştırma yaparken birkaç kişinin kasanın hassas olup malzeme kalitesinin çok kötü olduğunu ve sadece para israfı dediklerini gördüm.
2200 TL olan bir kasadan ne kadar kalite bekleniyor acaba?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,014
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Ne kadar kötü youtubedan incelemelerine bak dicemde elemeden anlaşılır mı bilmiyorum Millet 1k'ya en ucuz kasayı alıp uzun süre kulanıyorlar malzeme kalitesi ne kadar kötü olabilir ki sonuçta bir kasa bu gidip çatıdan aşağıya fırlatmıcan klasik kasa

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Reav

Reav

80+ Silver
aşırı kaliteli bir kasa bekliyorsanız daha fazla bütçe ayırmanız gerek maalesef ki.

Kaygusuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kerem KAYGUSUZ
aşırı kaliteli bir kasa bekliyorsanız daha fazla bütçe ayırmanız gerek maalesef ki.
Haklısınız hocam zaten bu kasayı fazla kullanmayı düşünmüyorum (max 1 yıl) sadece bu kasa nasıl onu düsünmüştüm ve sizi bu kasanın kullanıcısı olarak gayet memnunsunuz.

Reav

80+ Silver
Haklısınız hocam zaten bu kasayı fazla kullanmayı düşünmüyorum (max 1 yıl) sadece bu kasa nasıl onu düsünmüştüm ve sizi bu kasanın kullanıcısı olarak gayet memnunsunuz.
Ben gayet memnunum sadece egzoz fanı fazla ses yapıyordu iptal ettim sonradan fan ayarının kontrolcüden düşürebileceğini farkettim ama üşendim fanı geri koymadım öndeki 3 fan low ayarlarda çalışıyor olmasına rağmen buz gibi yapıyor sistemi ön yeri sıkıntılı açması gerçekten çok zor temizlerken sorun olabiliyor ama onun dışında bir problemi yok

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,014
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Ben gayet memnunum sadece egzoz fanı fazla ses yapıyordu iptal ettim sonradan fan ayarının kontrolcüden düşürebileceğini farkettim ama üşendim fanı geri koymadım öndeki 3 fan low ayarlarda çalışıyor olmasına rağmen buz gibi yapıyor sistemi ön yeri sıkıntılı açması gerçekten çok zor temizlerken sorun olabiliyor ama onun dışında bir problemi yok
Fazla ses yapan fana contact sprey sıkmayı denedin mi?

Reav

80+ Silver
Top Bottom