Neler Yeni

Yardım Vergisiz telefon çift hat

Tegin1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tegin
Merhaba arkadaşlar şimdi vergisiz telefon alacağım fakat hattım ben adıma değil devir işlemi için 1.4k gibi bir ücret ödeyeceğim ve daha pahalı bir tarifeye geçmiş olacağım dolayısıyla bu kadar para bayılmamak için aklıma şöyle bir fikir geldi çift hatlı bir vergisiz telefon alıp yanına kendi adıma bir faturasiz hat almak (bimcell,teknosacell vb gibi) sonra bu iki hattı takıp iade alana kadar faturasız (benim adıma olan) hattı kullanacağım ardından iade alındığında zaten şuan kullandığım hattımı kullanmaya devam edeceğim.Yani kısaca vergisiz telefon almak için şuanki hattının yanına kendi adıma olması için bir faturasız hat alacağım ve bu şekilde hem normal.hattimi kullanacağım hemde faturasız hattı ve böylece telefonu daha ucuz bir şekilde halletmiş olacağım ne diyorsunuz böyle bir şey mümkün müdür ?

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,067
İsim
Semih Boran
Şuanki hattınızı kapattırıp, kendi adınıza yeni bir hat açtırmak mantıklı değil mi? 1400 TL çok. Numaranız değişecek ama 1400 TL'ye de değmez numaranızı kullanmaya devam etmeye.

Xtcclife

80+
Ya benim anlamadığım bu vergisiz telefon muhabbetinde indirimden faydalanan kişi hattı kullanacak deniyor. Peki bunun takibini nasıl yapacaklar? Ya atıyorum telefonu ben aldım indirimden faydalanacağım ama telefonda babamın hattı takılı o kullanıyor. Bu durumda vergi indiriminden faydalanılamıyor mu birisi aydınlatsın artık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,805
Üyeler
141,191
Son üye
ntrch
Top Bottom