Neler Yeni

Yardım Versace eros edp mi edt mi

Arkadaslar uygun fiyatli guzel parfum bakiyordum versace erosu gordum. Rossmanda fiyatı uygun. Alinabilirmi. Edp100ml.mi alayim yoksa edt200ml mi? Edp edt ile cok fark varmi? Eros rossmanda orijinalmi

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Samet Kapucuoğlu
Rossman gibi yerde orjinaldir

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
Berkecan Ergin
Bütçe nedir?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bildiğim kadarıyla Edp parfümlerin yoğunluğu ve kalıcılığı Edt parfümlere göre daha fazla oluyor bu nedenle genelde kış aylarında veya gece aktivitelerinde Edp parfüm öneriliyor. Ben Edp almanı tavsiye ederim.
Bildiğim kadarıyla Edp parfümlerin yoğunluğu ve kalıcılığı Edt parfümlere göre daha fazla oluyor bu nedenle genelde kış aylarında veya gece aktivitelerinde Edp parfüm öneriliyor. Ben Edp almanı tavsiye ederim.
Rossman gibi yerde orjinaldir
Butce 1.5 civari. Bazi parfumlerde edp ile edt arasinda cok fark olmayabiliyor. Rosmanda orjinal değil diyenle rvar ama her firmada var bunlari diyen.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
Berkecan Ergin
Butce 1.5 civari. Bazi parfumlerde edp ile edt arasinda cok fark olmayabiliyor. Rosmanda orjinal değil diyenle rvar ama her firmada var bunlari diyen.
https://www.chanel.com/tr/parfumler/p/107360/bleu-de-chanel-eau-de-parfum-spray/
yada versace eros alabilirsin. İkisinide kullanıyorum. Versace hergün kullanım için daha iyi bence eskiden yolda çevirip sorarlardı hep. Şimdi birçok kişi biliyor. Bir tık ağır ama yine farklı güzel bir kokuda chanel'in öneririm bu da çok iyidir yakalarsan dediğin bütçelere bazen düşüyor.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
https://www.chanel.com/tr/parfumler/p/107360/bleu-de-chanel-eau-de-parfum-spray/
yada versace eros alabilirsin. İkisinide kullanıyorum. Versace hergün kullanım için daha iyi bence eskiden yolda çevirip sorarlardı hep. Şimdi birçok kişi biliyor. Bir tık ağır ama yine farklı güzel bir kokuda chanel'in öneririm bu da çok iyidir yakalarsan dediğin bütçelere bazen düşüyor.
Eros ve diesel fuel for life kullaniyoeum.benim icin kalicilik onemli hocam. Edt ve edp arasinda kalicilik icin cok fark varmi? Bir de rossman orijinalmi satiyordur

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,245
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Edp bence.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
Berkecan Ergin
Eros ve diesel fuel for life kullaniyoeum.benim icin kalicilik onemli hocam. Edt ve edp arasinda kalicilik icin cok fark varmi? Bir de rossman orijinalmi satiyordur
kalıcılık var tabii ki. orijinaldir bence

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
Berkecan Ergin

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
Berk Era
böyle zamanlarda alma parfümü. sevgililer günü zart günü zurt günü anneler günün falan bekle cok daha ucuza alırsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,472
Üyeler
147,361
Son üye
dran
Top Bottom