Neler Yeni

🔥🔥🔥Vestel55Q9900 QLED 🔥🔥(EFSANE TV GERİ ÖDEMELİ (9.189.15 TL)

Markaların tüm ürünleri için konuşmak imkansız ancak salonda 75" 4K LG WebOS bir tv var, kendi çalışma odamda ise 49" yine 4K ve Vestel markalı bir televizyon var. Tam model gerekirse yazarım ancak vereceğim örnek için çok önemli değil. Güncelleme aldıkça smart tarafında Vestel çok kasmaya başladı, LG'de ise böyle bir sorun şu ana kadar yok (ikisini de yaklaşık olarak aynı tarihlerde almıştım), ancak çok şaşırtıcı olsa da çok net bir şekilde söyleyebilirim ki TRT 4K kanalı (malum dünya kupası var) Vestel'de açık ara çok daha iyi görünüyor. Tamam ekran boyları farklı ama özellikle futbol maçı izlerken ani kamera hareketlerinde Vestel'de daha iyi sonuçlar alıyorum.
evet hocam o işte panel tipine göre degisiyor modele gore degerlendirmek lazım bence bide 75 inc memnunmusunuz guzel tv islemcisi falan kaca aldınız

Siz satın aldınız mı ürünü
65 almistim stokta yok dediler uzun surcekti gelmesi 55 inc indirimi gorunce bide 500tl ekstrayı 3700 tl civari icin 10 inc fazlasi deymez dedim yeni aldim 55 inc ,65 iptal edicem uzun zamandır arastiriyordum ,trendyol ve hepsiburadada falan fazla satisi var orda isteyen yorumlara bakabilir 4.7 civari ortalama 5 uzerinden galiba

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Axl Rose
evet hocam o işte panel tipine göre degisiyor modele gore degerlendirmek lazım bence bide 75 inc memnunmusunuz guzel tv islemcisi falan kaca aldınız
Şu açıdan söyledim, markaları genellemek imkansız. Vestel ya da LG ya da Samsung vs. herhangi bir markanın x bir ürününde sorun var ya da y bir ürünü çok iyi diye gözü kapalı önerilmesi veya reddedilmesi doğru olmuyor.

Bende 65" bir LG TV vardı ve garantisi dolmasına 1 hafta kala bir sorun çıkmıştı ve LG bu sorunu reddetti ben de THH'ye başvurarak haklı çıkmam sonucunda bana geri ödeme yerine takas önerdiler ve ben de 75" 4K bir TV ile takas edebilirim demiştim ve 1500 TL farkla bu televizyonu almıştım, neredeyse 2 sene oldu. Bu nedenle net bir fiyat söyleyemiyorum.

Smart tarafında hiç sorun yok, işlemcisi güçlü, akıllı kumandası ile web de çok başarılı ama şöyle de bir gerçek var ki 1000 liralık bir Mi Box ya da benzeri cihaz en baba smart televizyondan daha mantıklı :)

Şu açıdan söyledim, markaları genellemek imkansız. Vestel ya da LG ya da Samsung vs. herhangi bir markanın x bir ürününde sorun var ya da y bir ürünü çok iyi diye gözü kapalı önerilmesi veya reddedilmesi doğru olmuyor.

Bende 65" bir LG TV vardı ve garantisi dolmasına 1 hafta kala bir sorun çıkmıştı ve LG bu sorunu reddetti ben de THH'ye başvurarak haklı çıkmam sonucunda bana geri ödeme yerine takas önerdiler ve ben de 75" 4K bir TV ile takas edebilirim demiştim ve 1500 TL farkla bu televizyonu almıştım, neredeyse 2 sene oldu. Bu nedenle net bir fiyat söyleyemiyorum.

Smart tarafında hiç sorun yok, işlemcisi güçlü, akıllı kumandası ile web de çok başarılı ama şöyle de bir gerçek var ki 1000 liralık bir Mi Box ya da benzeri cihaz en baba smart televizyondan daha mantıklı :)
evet guzel bi tv box şart ozellikle nvdia olanı alınabilir oyunlar oynaniyor pubg mobile bile rahatca

Frisky07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Erdi
Vestel alacagima parami çöpe atarim daha iyi wifi surekli kopuyor her açtığımda tekrar bagliyorum asla alınmaz

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Okan kaygısız
Bi 2016 gibi 4k Vestel TV almıştım sonra 2018 yılında bi tane daha aldım.İlk aldığım model hala sorunsuz çalışıyor.2018 De aldığım model panelinde yanma var bir kısmı boydan boya siyah.Teknoloji şans işi diye boşa denmiyor.F/p ise Vestel öneririm.Kimi Vestel TV Ler Samsung ve LG panel kullanıyor.Ben gene TV alacağım ama f/p bakarım vestele de soğuk değilim şahsen elimde 2 iyisiyle kötüyüsle model var

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,948
İsim
tümen dağ

E.Drmş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Emrah Durmuş
bu adam kadar ayrıntılı video ceken yoktur belkide adam samsung tvsini iade edip 65 olani aliyor al izle az bilgilen
Samsung Lg Sony almak varken bu markaya para vermek parayı çöpe atmakla eş değer.
Kendi görüşüm vestelin hiç biri ürününü alıp evime sokmam ne de çevreme aldırırım.

Samsung Lg Sony almak varken bu markaya para vermek parayı çöpe atmakla eş değer.
Kendi görüşüm vestelin hiç biri ürününü alıp evime sokmam ne de çevreme aldırırım.
dostum alan kisiler bu tv ve yakin modelini yorum yapsa yada aldiysa belirtse cok biyorusnuz cunku sizler amca bosnyorumlar beni vestelcinyaptiniz bos yoeumlariniz sayesinde

memo6155

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
mehmet soytürk
kanka al sen 2 sene sonra tekrar konuşalım adamın bilgisine bişe demiyorum sorun o değil ki dene gör kanka ben 2 senede bir tv alırım diyorsan zaten bu konuşmaya gerek yok
Daha geçen gün samsung tv 1 seneyi yeni doldurmuş garantiye yolladık, panel değişecek dedi adam aynı evde 12 senelik yine samsung tv var taş gibi çalışıyor :) artık her marka aynı kafadan ilerliyor 2 senede bozuksun diye yapılıyor zaten

Top Bottom