Neler Yeni

🔥🔥🔥Vestel55Q9900 QLED 🔥🔥(EFSANE TV GERİ ÖDEMELİ (9.189.15 TL)

Son düzenleme:

Bilgici Bilim

80+ Bronze
vestel önermem (tv olarak)

VERUS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Bora Gül
Instagram
bora_gul
Steam
bora_gul

Bilgici Bilim

80+ Bronze
hocam yanlis anlama hangi bilginle yaziyon
9 10 evede televizyon almış birisi olarak söylüyorum. model olarak söylemiyorum marka olarak sorunlar deneyimler hatalar arızalar vsvs
toplama bir marka işte bazı ürünlerde

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Bilgici Bilim

80+ Bronze
bu adam kadar ayrıntılı video ceken yoktur belkide adam samsung tvsini iade edip 65 olani aliyor al izle az bilgilen
kanka al sen 2 sene sonra tekrar konuşalım adamın bilgisine bişe demiyorum sorun o değil ki dene gör kanka ben 2 senede bir tv alırım diyorsan zaten bu konuşmaya gerek yok

Bilgici Bilim

80+ Bronze
hocam yanlis anlama bu videodaki adamdan iyi mi biliyorsun samsung tv lg tv sikayet.com girdin mi sen hic?
kanka ben marka önermiyorum zaten teknoloji bu piyango gibi 12 sene bozulmayan dandik bir markalı bilgisayarda biliyorum şans ama vestel işte
samsung süper televizyon değil ki aksine marka olarak cok zaman önce vestel samsungtan büyüktü
çin ata sözü der ki ucuz alıp defalarca alma kalite al 1 defa al
vestele kalitesizde demiyorum şans işi biraz ama yelpaze büyük bütçe varsa

kanka ben marka önermiyorum zaten teknoloji bu piyango gibi 12 sene bozulmayan dandik bir markalı bilgisayarda biliyorum şans ama vestel işte
reis gelistiriyor kendini firmalar bende tvde az cok bilgili biriyim genel olarak markaya bakiyor insanlar sunuda soyleyim genel olarak izun omurlu açık ara sorunsuz giden vestel tvlerdir bazı modelleri kaliteli bazıları kalitesiz ona gore fiyat veriyorlar zaten iyi arastirip almak coğu kisi alırken panel tipine bakmiyor bile

Bilgici Bilim

80+ Bronze
reis gelistiriyor kendini firmalar bende tvde az cok bilgili biriyim genel olarak markaya bakiyor insanlar sunuda soyleyim genel olarak izun omurlu açık ara sorunsuz giden vestel tvlerdir bazı modelleri kaliteli bazıları kalitesiz ona gore fiyat veriyorlar zaten iyi arastirip almak coğu kisi alırken panel tipine bakmiyor bile
hatta beko tv vardı 15 sene bozulmadı şans

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Axl Rose
Markaların tüm ürünleri için konuşmak imkansız ancak salonda 75" 4K LG WebOS bir tv var, kendi çalışma odamda ise 49" yine 4K ve Vestel markalı bir televizyon var. Tam model gerekirse yazarım ancak vereceğim örnek için çok önemli değil. Güncelleme aldıkça smart tarafında Vestel çok kasmaya başladı, LG'de ise böyle bir sorun şu ana kadar yok (ikisini de yaklaşık olarak aynı tarihlerde almıştım), ancak çok şaşırtıcı olsa da çok net bir şekilde söyleyebilirim ki TRT 4K kanalı (malum dünya kupası var) Vestel'de açık ara çok daha iyi görünüyor. Tamam ekran boyları farklı ama özellikle futbol maçı izlerken ani kamera hareketlerinde Vestel'de daha iyi sonuçlar alıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,798
Üyeler
140,700
Son üye
Skyntex
Top Bottom