Neler Yeni

Yardım VGA Girişine Taktığımda Görüntü Gelmiyor

Kadir güzelkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Kadir
Hocam kabloyu nereye taktınız fotoğrafını atabilir misiniz?
Kasa yi kutuya koydumda anakart üzerindeki VGA girişine taktım ondan monitörde görüntü vermedi eski kasanın taktım eski kasa görüntü verdi sonra dedim televizyona takayım hdmı'dan televizyonda görüntü verdi

Kadir güzelkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Kadir
Bir de monitörüm eski belki monitörün girişi eskidir ondan

Beroooooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Berat Sönmez
Kasa yi kutuya koydumda anakart üzerindeki VGA girişine taktım ondan monitörde görüntü vermedi eski kasanın taktım eski kasa görüntü verdi sonra dedim televizyona takayım hdmı'dan televizyonda görüntü verdi
anakart üzerine takmamamlısın

Beroooooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Berat Sönmez
hocam nereye taktığınızın fotosunu atarmısınız benimde eski ben dönüştürücüyle kullanıyorum

oguz13

80+ Bronze
Tabi vermez anakart üstündeki vga girişi sistemde harici ekran kartı varsa görüntü vermez.

The|Boss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Can
monitörün açık mı peki

Kadir güzelkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Kadir
Tabi vermez anakart üstündeki vga girişi sistemde harici ekran kartı varsa görüntü vermez.
Teşekkürler ama benim oturduğum yer de pek bilgisayar yok Bir tane var onda da o dönüştürücü yok internetten de almak Bir hafta falan sürüyor uzun bir süreye gelmesi

oguz13

80+ Bronze
Hdmi vga dönüştürücü alın dönüştürücünün hdmi kısmını ekran kartının hdmi portuna vga kısmını monitöre bağlayın öyle görüntü alırsınız. Anakart üstündeki vga ekran kartı olmadığı zamanlarda çıkış verir.

Top Bottom