Neler Yeni

VGA Girişli Monitör İçin Dönüştürücü

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Tv ye takarsanız sıkıntı olmaz, tabi PC kullanırken rahat edebilirseniz
bende beyazı var takarken işlemiyor benim televizyona televizyonum panasonic marka plazma televizyondu heralde çalışmıyor beyazı

Xcan01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Abdullah Can
Kendim bu dönüştürücüyü kullanıyorum herhangi bir performans kaybım falan yok gayet güzel de çalışıyor bence bi sorun olmaz dönüştürücüde
Usta ekran kartım Rx580 olur degilmi .
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende beyazı var takarken işlemiyor benim televizyona televizyonum panasonic marka plazma televizyondu heralde çalışmıyor beyazı
PC de hdim girişi var monitörde yok monitör için dönüştürücü arıyorum bulamazsam TV ye takacam.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,482
İsim
Ümit Can
reis kartta o resimdeki soldaki girişten (hdmi) varsa ki vardır olmak zorunda :D hiçbir sıkıntı olmaz ürün bozuk gelmediği sürece. çalışır, görüntünü de alırsın kendim R7 340 kullanıyorum kartta vga girişi olmasına rağmen taktım bu dönüştürücüyü 1360x768 olan çözünürlüğüm 1920x1080p oldu..

Excator23cm

80+ Gold
Hangisini aldın tavsiyen varmı?

Görüntü kalitesi düştümü ?
ben burdaki bilgisayarcıdan aldım marka falan değildi heralde.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime

PC de hdim girişi var monitörde yok monitör için dönüştürücü arıyorum bulamazsam TV ye takacam.
kankam benimkide seninkinden ztn benim kartta hdmi var fakat monitörde yok monitörde çalıştırdı fakat benim panasonic dediğim plazma televizyon kanka monitör değil yani televizyonda çalışmadı dönüştürücü onu demek istedim :D

arkadaş denesin yazar buraya
televizyon için alcaksa çalışmıyor kanka tavsiye etmem televizyon için kullancaksa bizim televizyonda çalışmadı film izlicektik taktık çalışmadı nedense

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,364
İsim
.
kankam benimkide seninkinden ztn benim kartta hdmi var fakat monitörde yok monitörde çalıştırdı fakat benim panasonic dediğim plazma televizyon kanka monitör değil yani televizyonda çalışmadı dönüştürücü onu demek istedim :D

televizyon için alcaksa çalışmıyor kanka tavsiye etmem televizyon için kullancaksa bizim televizyonda çalışmadı film izlicektik taktık çalışmadı nedense
siz dönüştürücüdenmi bahsediyordunuz :D ben televizyon sandım :( dönüştürücü televizyon için çalışmayabilir ancak kaliteli bir dönüştürücüdür. Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
siz dönüştürücüdenmi bahsediyordunuz :D ben televizyon sandım :( dönüştürücü televizyon için çalışmayabilir ancak kaliteli bir dönüştürücüdür. Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum.
aynen kanka bendede beyazı var hala bi sıkıntısını göremedim 8ay felan oldu fakat bazen ben görüntü kalitesi düşüklüğü görmüyorum genellikle güzel bencem

Xcan01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Abdullah Can
Yok hocam Exper marka bir monitörum var onun için sordum dönüştürücüyü .

Top Bottom