Neler Yeni

Çözüldü✓ Vga kablosuna apu sistem gider mi

neurox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Efe
Evde eski sistem var ekran kartına vga baglayarak monitöre oynuyorum apu sistemde ekran karti yok o yüzden vga girişi varmıdır acaba? Veya nasıl yapabiliriz monitörde vga girisi var sadece

ilkaycam.m

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
ilkay çam
Evde eski sistem var ekran kartına vga baglayarak monitöre oynuyorum apu sistemde ekran karti yok o yüzden vga girişi varmıdır acaba? Veya nasıl yapabiliriz monitörde vga girisi var sadece
displayportdan vgaya dönüştürücü kullanabilirsin

neurox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
displayportdan vgaya dönüştürücü kullanabilirsin
Anlamadım display ney benim eski sistemimin arkasında bitane daha vga girişi var bide ekran kartinin yani apuda o giriş varmıdır taksam çalışır mı yoksa alıcam mecbur senin dediğini evde beyaz msi bişey dönüştürücü var ismini bilmiyorum

ilkaycam.m

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
ilkay çam
Anlamadım display ney benim eski sistemimin arkasında bitane daha vga girişi var bide ekran kartinin yani apuda o giriş varmıdır taksam çalışır mı yoksa alıcam mecbur senin dediğini evde beyaz msi bişey dönüştürücü var ismini bilmiyorum
anakart dan görüntü alıcaksın eğer apu sistem alıcaksan. anakartında varsa kullanabilirsin. yoksa dönüştürücü alman gerekecek.

neurox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anakart dan görüntü alıcaksın eğer apu sistem alıcaksan. anakartında varsa kullanabilirsin. yoksa dönüştürücü alman gerekecek.
Teşekkürler iyi günler
Mesaj otomatik birleştirildi:

D974778D-8870-493E-8563-A8B00975821F.jpeg

Buna dp girişimi bağlayacağım ? Dp girişi nerde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,698
Üyeler
140,685
Son üye