Neler Yeni

İnceleme Victus 16 neden alınmamalı? Kötü yanları nelerdir?

Sizce hayla Nitro 16 vs. Yerine tercih edilebilir bir laptop mu?

• Tercih Edilir

• Tercih edilmez

• Kararsızım

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

vampirelf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet
Kardeş sen gerçekten paranoyak olmuşsun sana küfür eden kim bak bakalim mesajlara babanin forumu mu burası konumdn git nedir ya çocuk gibi. Hesap açan kimse sor firuma aynı IP mi ama belli ki o adamı da delirtmissin çocuk gibi

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Benim üslübum senin gibilere gayet iyi nitro 5 testi dolu git incele kullanıcı incelemelerini ama youtube dakiler sadece över
Monster sahipleri neler yaşıyor bi sor kendilerine Paran varsa gider. nitro alırsın kardeş. 32 bine öner bi cihaz millet onu alsın aynı performansı veren. Güç/ekonomi ilişkisine bakacaksın. Derdin geçse paran varsa canar gibi MSi alırsın. Acer da ne.
Farkindaysan senle isim yok ara denk geldikçe yazıyorum forum başında beklemiyorum çünkü ACER sattırayim diye bi derdim yok. Victus basmış parayı youtuberlara Victusu önertmiş Acerda birdaki gençlerle müşteri kovalıyor.
RTX 4060 Tulpar var incelemesini attım kendi konuma git bak bakalım senin övdüğün victusdan kat kat iyi performans veriyor 154 wat çekiyor 92 derece paran var ise Ailemware alırsın acer şuan en iyi markalardan birisi orta seviye olarak F/P da ondan bu kadar öneriliyor bir sebebi var victus gibi fos nedenlerden önerilmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeş sen gerçekten paranoyak olmuşsun sana küfür eden kim bak bakalim mesajlara babanin forumu mu burası konumdn git nedir ya çocuk gibi. Hesap açan kimse sor firuma aynı IP mi ama belli ki o adamı da delirtmissin çocuk gibi
Kendisi bilgisiz ve cevap veremedi ve bana küfür etti kimse bana durduk yere küfür etmez gir konumdan yazma hangi yüz ile yazdı isen.

Güç önemli kimse bir şey demiyor fakat: bu işlemcide bataryada 25w ile oynarken dahi drop yemiyorum yersemde nadiren ki bu 25w ile oluyor . Bunlar çok verimli işlemciler. Renderda fark edersin ama 35w TDP si olan işlemci ile 65w tdpsi olan masaustu işlemcinin yük altında aynı watt çekmeside akıl alır gibi değil. Ama HP nin cihaza kilit koyması en büyük sıkıntıyı çıkartıyor. Bu da fiyatındaki loq a göre çok daha düşürüyor ama çoğu kişi de kilitsiz cihazda watt ayarlamkla uğraşmıyordur adam işine bakıyor genelde. Ha merakliysan bu sıkıntı oluyor.
Her şeye inanırm bak hiç bir gaming laptop bataryada düzgün performans veremez native bir oyun olmadığı sürece.

Monster sahipleri neler yaşıyor bi sor kendilerine Paran varsa gider. nitro alırsın kardeş. 32 bine öner bi cihaz millet onu alsın aynı performansı veren. Güç/ekonomi ilişkisine bakacaksın. Derdin geçse paran varsa canar gibi MSi alırsın. Acer da ne.
Farkindaysan senle isim yok ara denk geldikçe yazıyorum forum başında beklemiyorum çünkü ACER sattırayim diye bi derdim yok. Victus basmış parayı youtuberlara Victusu önertmiş Acerda birdaki gençlerle müşteri kovalıyor.
https://www.technopat.net/sosyal/konu/6-farkli-cpu-r23-test-sonucu.3106871/#post-24034266 bak bakalım test sonuçlarına victusu yerden yere vurmuş clevolu monster gömüyorDUK bende gömüryodum ama baktım ki monster bile yerden yere vurmuş victusu sadece termal macun değişikliği ile.

vampirelf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet
Allah ailene sabır versin gerçekten bu yaşta bu paranoya ilerde neler yaşatır insana. Neyse herkes anlayacağını anladı oyunlarda total çekilen güç aşağı yukarı benzer OCCT testi de atabilen yok. 32 bini olan Victus alir 42 bini olan acer alir 52 bini olan msi alır.
Ama 35bine 7840hs victus alacak adama llimit var git 7 bin daha bul acer al dersen adam laptopsuz kalır.
bizim eleman aradaki farka 32 inch monitör aldi mesela bana %1-2 fps kaybi dert degil evde büyük ekranda oynarim dedi tercih meselesi. fanatizme herek yok.
konunda senin olsun ama sen millete acer satmaya çalıştıkça elbet birileri işine taş koyacaktır.
top benim oynatmıyorum diye kaç kişiye daha yazacan çocuk hibi acaba.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Toprak
Benim üslübum senin gibilere gayet iyi nitro 5 testi dolu git incele kullanıcı incelemelerini ama youtube dakiler sadece över

RTX 4060 Tulpar var incelemesini attım kendi konuma git bak bakalım senin övdüğün victusdan kat kat iyi performans veriyor 154 wat çekiyor 92 derece paran var ise Ailemware alırsın acer şuan en iyi markalardan birisi orta seviye olarak F/P da ondan bu kadar öneriliyor bir sebebi var victus gibi fos nedenlerden önerilmiyor.

Kendisi bilgisiz ve cevap veremedi ve bana küfür etti kimse bana durduk yere küfür etmez gir konumdan yazma hangi yüz ile yazdı isen.

Her şeye inanırm bak hiç bir gaming laptop bataryada düzgün performans veremez native bir oyun olmadığı sürece.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/6-farkli-cpu-r23-test-sonucu.3106871/#post-24034266 bak bakalım test sonuçlarına victusu yerden yere vurmuş clevolu monster gömüyorDUK bende gömüryodum ama baktım ki monster bile yerden yere vurmuş victusu sadece termal macun değişikliği ile.
Valorant dan bahsediyorum. Bataryası zaten çok iyi değil ama limit olduğu için drop yersiniz valorant işlemci tabanlı bir oyun diyorsunuz bende yazdım 25w yetiyor

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Allah ailene sabır versin gerçekten bu yaşta bu paranoya ilerde neler yaşatır insana. Neyse herkes anlayacağını anladı oyunlarda total çekilen güç aşağı yukarı benzer OCCT testi de atabilen yok. 32 bini olan Victus alir 42 bini olan acer alir 52 bini olan msi alır.
Ama 35bine 7840hs victus alacak adama llimit var git 7 bin daha bul acer al dersen adam laptopsuz kalır.
bizim eleman aradaki farka 32 inch monitör aldi mesela bana %1-2 fps kaybi dert degil evde büyük ekranda oynarim dedi tercih meselesi. fanatizme herek yok.
konunda senin olsun ama sen millete acer satmaya çalıştıkça elbet birileri işine taş koyacaktır.
top benim oynatmıyorum diye kaç kişiye daha yazacan çocuk hibi acaba.
Bak bakalım ben kimlere cevap vermişim küfürbaz ile işim olmaz incleme attım kimse onları konuşmuyor neden? Çünkü kendi dedikleri haksız çıkıyor ben kimi cevapsız bırakmışım? Siz anca bana laf atar iken ben size inceleme atıyordum kanıt atıyordum konu benim senin gibi küfürbazların bu konuda işi yok ben poenk beni sinir etti diye konuma yazma demedim ama senin gibi bir küfürbazın benim konumda işi yok.

Valorant dan bahsediyorum. Bataryası zaten çok iyi değil ama limit olduğu için drop yersiniz valorant işlemci tabanlı bir oyun diyorsunuz bende yazdım 25w yetiyor
Valorant laptoplarda throttle yaratıyor ve drop yaşatır 72 watt çekmiş testde tulpar 79 derecelerde.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,520
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Victus 15 var bende 13500h rtx4050 versiyonlu
2. el satıp üstüne 6 7k koyabilirim 2. el 14 inç veya 15.6 16 inç laptop önerebilir misiniz
Zephrus düşünüyorum oyun geliştirme ile uğraşıyorum

vampirelf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet
Paranoyak adamla benim isim yok sana küfür eden varsa git şikayet et.ama benim küfür ettiğimi ispat edemez isen paranoyakligini kabul etmiş olursun.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Paranoyak adamla benim isim yok sana küfür eden varsa git şikayet et.ama benim küfür ettiğimi ispat edemez isen paranoyakligini kabul etmiş olursun.
Senden başka bunu yapacak biri göremiyorum git bak bakalım cevap verdiğim kişilere paranoyayı iyi araştır gel derim sen benim tanıdığım biri değilsin ama sen bana küfür ettin random biri gelip küfür etmes hemde victus fanboyu diye hesap açıp daha yazmaya yüz nasıl buluyorsun bilmiyorum.

vampirelf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet
al konunda kendin çal kendin oyna sen akşama kadar rahat rahat acer satarsin millete.
Yüksek skor atan OCcT testi ile çokta hakli olamayacağını anlatan adami nasil haksız çıkaracaksın ki iftira ile.
küfür etmeyen adama küfür etti iftirasi ile konuyu dağıtmak tek bildiğin. At OCct testi at oyun testi görsün millet 7binlik bi fark var mi yok mu.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Victus 15 var bende 13500h rtx4050 versiyonlu
2. el satıp üstüne 6 7k koyabilirim 2. el 14 inç veya 15.6 16 inç laptop önerebilir misiniz
Zephrus düşünüyorum oyun geliştirme ile uğraşıyorum
Çok yüksek bütçeniz var ise MSI, Dell Ailenware lere bakabilirsiniz.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,520
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Çok yüksek bütçeniz var ise MSI, Dell Ailenware lere bakabilirsiniz.
30k ya çıkar muhtemelen bütçem güzel bişi geliyorsa 2. el sıfır farketmez geçicem
Küçük olması iyi olur baya

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
al konunda kendin çal kendin oyna sen akşama kadar rahat rahat acer satarsin millete.
Yüksek skor atan OCcT testi ile çokta hakli olamayacağını anlatan adami nasil haksız çıkaracaksın ki iftira ile.
küfür etmeyen adama küfür etti iftirasi ile konuyu dağıtmak tek bildiğin. At OCct testi at oyun testi görsün millet 7binlik bi fark var mi yok mu.
18 bin puan versus 15 bin 500 puan değer anakart kalitesi panel kalitesi bu fark her türlü değer düşünemiyor isen benim sorunum değil 15 bin 500 puanlık biri tesy atmıştı konu olarak OCCT testini kendi testimi attım victusu bir kişi daha acer nitro 16 sahibi bu konuda.

küfür etmedim ama şimdi diyorum ki ben yazdiysam benim yazmadıysam senin ... ... Hatta bu foruma küfür yazanin 7 ceddi yazdi diye iftira atan varsa onunda 7 ceddi kabul mu.
Kabul ediyorum çünkü durduk yere kimse küfür etmez.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,031
Üyeler
146,616
Son üye
MrFlew
Top Bottom