Neler Yeni

ViewSonic 27" VX2718-PC-MHD İtopyadan indirimle alınır mı ?

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)
çok büyük hocam yoruyor yakından bakmayınca da
Anladim. Oyleyse oyledir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternet kafede bu monitör ile oynuyordum gayet tatmin vericiydi peki bununla onun arasındaki fark nedir ? https://www.sinerji.gen.tr/aoc-27-c...p_epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.sinerji.gen.tr/aoc-27-c...p_epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel buna benzer ürün öneriniz var mı hocam ? uygun fiyatlı
Yok maalesef. @Lory

Lory

80+
Va ve curved isteyenler için alınabilir.

Ancak bu daha iyi olur:

Oyun oynayacaklar için önermem.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,829
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Bende 240Hz olan modeli var. Ghosting elbette var ama bence sorun değil, ghosting problemim deniz tutulması gibi bir şey etkilenmiyorsanız ghosting olması çok sıkıntı değil bir tık ıps e göre yorabilir ki genç biri için farketmez ben günde duruma göre 19 saat pc başında kalıyorum, va panel de kullanıyorum ıps panel de. Şuan için va panel bir sorun yaşatmıyor. Monitöre gelirsek fiyatına göre bir ürün. Panel kalitesi iyi değil. Renkleri ve kontrastı bir tık daha iyi olsa aslında iyi olurmuş ama fiyatına göre değerlendirirsek normal derim. Alınır mı derseniz 4200`e alınabilir çünkü bu fiyatta piyasadaki diğer monitörler bundan daha iyi değil. Aynı bütçede Aoc varsa Aoc al o bir tık renk olarak daha iyi. Asus, Msı felan zaten bu fiyatlara yoktur varsa çök.

Son düzenleme:

Furknaykc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Furkan Aykaç
Bende 240Hz olan modeli var. Ghosting elbette var ama bence sorun değil, ghosting problemim deniz tutulması gibi bir şey etkilenmiyorsanız ghosting olması çok sıkıntı değil bir tık ıps e göre yorabilir ki genç biri için farketmez ben günde duruma göre 19 saat pc başında kalıyorum, va panel de kullanıyorum ıps panel de. Şuan için va panel bir sorun yaşatmıyor. Monitöre gelirsek fiyatına göre bir ürün. Panel kalitesi iyi değil. Renkleri ve kontrastı bir tık daha iyi olsa aslında iyi olurmuş ama fiyatına göre değerlendirirsek normal derim. Alınır mı derseniz 4200`e alınabilir çünkü bu fiyatta piyasadaki diğer monitörler bundan daha iyi. Aynı bütçede Aoc varsa Aoc al o bir tık renk olarak daha iyi. Asus, Msı felan zaten bu fiyatlara yoktur varsa çök.
Ağzına yüreğine sağlık güzel cevap olmuş kardeşim teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,809
Üyeler
149,277
Son üye
HunterYSF
Top Bottom