Neler Yeni

VİEWSONİC XG2401 hala kullanılır mı?

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
Ben 2. el sistem alacağım da içinde bu 144hz monitör var fakat monitör eski çıkmış bir monitör. Alsam hala kullanılır mı? Günümüz monitörlerinden eksileri var mıdır?

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu zamanda alma bence
yeni ekran kartı ve işlemciler çıkıyor diye mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gidip bur bakayim dedim fakat iyi monitor degil fiyatina gore https://www.itopya.com/aoc-238-24g2u-2xhdmi-dp-vga-144hz-1ms-freesync-full-hd-gaming-monitor-/ su urunu alman daha iyi
aga ben 2. el alacam komple sistem içinde

2.el alıcaksan 1 hafta araştır sonra al
neden 1 hafta araştırcam :D

tutturudun

80+ Bronze
yeni ekran kartı ve işlemciler çıkıyor diye mi?

aga ben 2. el alacam komple sistem içinde

neden 1 hafta araştırcam :D
1.Hayır eski bir monitör ve tasarımını çok sevmiyorum yandan açıları da iyi değil
2.Komple sistem almak zarara sokabilir
3.Yani hemen ilk gördüğünü alma diyorum 1 hafta bekle daha uyguna sistem bulabilrsin diyorum 5 gün de olabilir 3 gün de

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1.Hayır eski bir monitör ve tasarımını çok sevmiyorum yandan açıları da iyi değil
2.Komple sistem almak zarara sokabilir
3.Yani hemen ilk gördüğünü alma diyorum 1 hafta bekle daha uyguna sistem bulabilrsin diyorum 5 gün de olabilir 3 gün de
Uzun zamandan beri araştırıyorum da RTX 2070 Super'li (islemci ve anakart yok) hyperx cloud, bu monitör falan var sistemde. 5300'e alacağım böyle. Sıvı soğutma falan da var sistemde sadece anakart ve işlemci yok

tutturudun

80+ Bronze
Uzun zamandan beri araştırıyorum da RTX 2070 Super'li (islemci ve anakart yok) hyperx cloud, bu monitör falan var sistemde. 5300'e alacağım böyle. Sıvı soğutma falan da var sistemde sadece anakart ve işlemci yok
Evet anladım karlı gibi duruyor temiz ise

Top Bottom