Neler Yeni

ViewSonic XG2405 monitör indirimde!

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
734
İsim
Ertuğrul
Ghosting olacağını sanmıyorum viewin panellerinde ölü piksel ve ghosting şikayetleri yok denecek kadar az

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
mehmet yıldız
Ghosting olacağını sanmıyorum viewin panellerinde ölü piksel ve ghosting şikayetleri yok denecek kadar az
Valla ben 1 haftadır didik didik ettim. Bütçeme sistemime uyan bu oldu. İlk defa arkadaştan gosting olduğunu duydum. Tasarım olarak da çok hoşuma gitti diğer markaların ayakları çok saçma

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
734
İsim
Ertuğrul
Valla ben 1 haftadır didik didik ettim. Bütçeme sistemime uyan bu oldu. İlk defa arkadaştan gosting olduğunu duydum. Tasarım olarak da çok hoşuma gitti diğer markaların ayakları çok saçma
Yok hocam sanmıyorum, 10 dan fazla view kullandım hiç şahit olmadım. Ayrıca ghosting daha çok VA panellerde olur. IPS lerde ışık sızması sorunu olur lakin view de o da az

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
mehmet yıldız
Yok hocam sanmıyorum, 10 dan fazla view kullandım hiç şahit olmadım. Ayrıca ghosting daha çok VA panellerde olur. IPS lerde ışık sızması sorunu olur lakin view de o da az
Işık sızması çok değilse normal bence. Ben araştırdım aşırı hoşuma gitti. Pivot özelliği de var. Yükseklik ayarı var saglam malzemeden yapılmış belli. Ben aldım arkadaşlar da faydalansın dedim. Ama bir arkadaş geldi burada dedi benim arkadaşım kullanmış aşırı gosting yaşamış falan dedi. Ben hiç duymadım öyle bir şey
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ghosting şans işi değildir monitörün kalitesiyle alakalı bir durum ölü piksel şans işidir.
Çok anlamıyorum ben umarım olmaz 😊🙏 satıcı biz kontrollerini yapıp öyle gondericez dedi

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
734
İsim
Ertuğrul
Işık sızması çok değilse normal bence. Ben araştırdım aşırı hoşuma gitti. Pivot özelliği de var. Yükseklik ayarı var saglam malzemeden yapılmış belli. Ben aldım arkadaşlar da faydalansın dedim. Ama bir arkadaş geldi burada dedi benim arkadaşım kullanmış aşırı gosting yaşamış falan dedi. Ben hiç duymadım öyle bir şey

Çok anlamıyorum ben umarım olmaz 😊🙏 satıcı biz kontrollerini yapıp öyle gondericez dedi
Güle güle kullan sorun yaşayacağını sanmıyorum

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
mehmet yıldız
Güle güle kullan sorun yaşayacağını sanmıyorum
ALLAH razı olsun satıcı az önce yazdı. Kontrolleri yapıldı herhangi bir sorun çıkmamış bugün kargoya vereceklermis

Reis gelince nasıl oldğunu yazarmısın
satıcı testleri yapmış ölü piksel ışık sızması ghosting gibi sorunlara rastlanılmadı demiş bugün kargoya vermişler.

buda incelemesi
video altındaki yorumlara bakabilirsin

Son düzenleme:
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,516
İsim
.
ALLAH razı olsun satıcı az önce yazdı. Kontrolleri yapıldı herhangi bir sorun çıkmamış bugün kargoya vereceklermis

satıcı testleri yapmış ölü piksel ışık sızması ghosting gibi sorunlara rastlanılmadı demiş bugün kargoya vermişler.

buda incelemesi
video altındaki yorumlara bakabilirsin

Onu gelince anlarsın kral

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
mehmet yıldız
Merhabalar kardeşim. Monitör geldi test ettim. Ne ölü piksel ne ışık sızması ne ghosting hiçbiri çıkmadı. Satıcı sağ olsun ölü piksel var mı dediğimde test edip öyle gondericez dediler ve dedikleri gibi yaptılar göndermeden evvel iletişime geçtim testleri tamamlandı kargoya verildi dediler.

Bugün geldi eve kurdum test ettim çok sağlam malzemeden yapılmış. Çok sevdim renkleri çok canlı. Hiçbir sıkıntı yok. Asansörü çok hoşuma gitti 😊🙏

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,072
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
ViewSonic XG2405 VS17984 24" 1 MS 144 Hz HDMI+DP FreeSync Full HD IPS LED Monitör 4.296,55 TL yerine 3.999,00 TL

Yeni üye olup 40 TL kupon kullanabilirsiniz

Onun yerine bunu alın daha ucuz neredeyse aynı panele sahip : https://www.akakce.com/monitor/en-u...ms-full-hd-ips-oyuncu-u-fiyati,360006922.html

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
mehmet yıldız
Aldım monitör eve geldi 😊 ben daha önce ince ayak kullandım. 2 kere kırıldı artık soğudum asansörlü monitör alicam dedim aldım. Memnunum aşırı kaliteli oyuna bir girdim duygulandım yıllardır. 60 Hz bir ekranda oynuyordum. Şimdi bu monitör de oynadım çok memnun kaldım. Artık hayırlısı olsun

Top Bottom