Neler Yeni

🔥İndirim Viko Multi-Let Üçlü Priz Topraklı Kablolu Çocuk Korumalı 2 Mt | 88,99 TL

albitir

80+
Amazon'da Viko Multi-Let Üçlü Priz Topraklı Kablolu Çocuk Korumalı 2 Mt
88,99 TL

61nVtOQyQTL._AC_SX679_.jpg

ÜRÜNE GİT

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,027
İsim
Diyarhan
Duvar için 4 lü 5 li kablosuz güzel ürün yoğ mu yauv

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Kutlu
Bilgisayar ve monitör için almayı düşünüyorum ama birkaç kötü yorum kafamı karıştırdı. Yorumlardan biri patlayıp yandığını söylüyordu diğer 2 tanesi 3 4 ayda bozulduğunu yazmış. Normalde evde olan 10 yıllık markasını bilmediğim bir üçlü prizi kullanıyordum ama yeni sistem alınca değiştirsem mi diye düşündüm. Sizce evde şimdiye kadar sorun çıkarmayanı kullanmaya devam mı etmeliyim yoksa bunu mu alayım?
IMG_0517.jpeg

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,524
İsim
.
Bilgisayar ve monitör için almayı düşünüyorum ama birkaç kötü yorum kafamı karıştırdı. Yorumlardan biri patlayıp yandığını söylüyordu diğer 2 tanesi 3 4 ayda bozulduğunu yazmış. Normalde evde olan 10 yıllık markasını bilmediğim bir üçlü prizi kullanıyordum ama yeni sistem alınca değiştirsem mi diye düşündüm. Sizce evde şimdiye kadar sorun çıkarmayanı kullanmaya devam mı etmeliyim yoksa bunu mu alayım?
Elindekini kullan gitsin

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
Ali yılmaz
Bilgisayar ve monitör için almayı düşünüyorum ama birkaç kötü yorum kafamı karıştırdı. Yorumlardan biri patlayıp yandığını söylüyordu diğer 2 tanesi 3 4 ayda bozulduğunu yazmış. Normalde evde olan 10 yıllık markasını bilmediğim bir üçlü prizi kullanıyordum ama yeni sistem alınca değiştirsem mi diye düşündüm. Sizce evde şimdiye kadar sorun çıkarmayanı kullanmaya devam mı etmeliyim yoksa bunu mu alayım?Alıntıyı görüntüle
viko taş gibi marka kral. tecrübe ettim ben. evimdeki 4 uzatmanın hepsi viko duvar prizlerini alırkende viko aldım memnunum. her üründe olur böyle şeyler. diğer markalardan daha kaliteli. panasonik alt markası idi sanırım viko. öyle bişey olmalı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,344
Üyeler
141,964
Son üye
lithvavera
Top Bottom