Neler Yeni

Virüs problemi yardımcı olur musunuz

TanerC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Taner Cansever

vmicroservicestarter.exe diye bir program vardı rdr 2 oynarken sorun çıktı ekran kartı sıcaklıgım 92 lere çıkmıştı sonradan kaspersky ile tarattım sanırım kurtuldum gibi emin değilim securitiy task manager uygulamasına girip virüs kontrolu yaptıgımda böyle bir görsele ulaştım sizce bir sorun var mı ne yapmam lazım bu durumda yardımcı olur musunuz​

Ekler

• gsdgds.png
    gsdgds.png
    74.7 KB · Hit: 42
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Ahmet Tarık Türk
Ben trojen için malwarebytes yüklemiştim tavsiye ederim

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
Peki bu " vmicroservicestarter.exe " adlı programın var olduğunu oyunu indirince mi anladın ? yoksa torrentten mi geldi ? yoksa görev yöneticisinde felan mı duruyordu ? Benim de GPU sıcak çalışıyor acaba bundan mı diyorum

TanerC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Taner Cansever
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben trojen için malwarebytes yüklemiştim tavsiye ederim
teşekkürler şimdi onu bir yerden görüp yüklemiştim sanırım işe yaradı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki bu " vmicroservicestarter.exe " adlı programın var olduğunu oyunu indirince mi anladın ? yoksa torrentten mi geldi ? yoksa görev yöneticisinde felan mı duruyordu ? Benim de GPU sıcak çalışıyor acaba bundan mı diyorum
agalarla oyun oynarken birden fan sesi artı bi şey oldugunu fark ettim sıcaklık değerlerine baktığımda uçmuştu oyundan çıkmama rağmen görev yöneticisini açınca fark ettim %100 de gpu kullanıyordu oyunu torrentten indirmedim epicten almıştım diğer yorum yapan arkadaşın dediği programı tavsiye ederim işe yaradı diye umuyorum

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
teşekkürler şimdi onu bir yerden görüp yüklemiştim sanırım işe yaradı
Mesaj otomatik birleştirildi:

agalarla oyun oynarken birden fan sesi artı bi şey oldugunu fark ettim sıcaklık değerlerine baktığımda uçmuştu oyundan çıkmama rağmen görev yöneticisini açınca fark ettim %100 de gpu kullanıyordu oyunu torrentten indirmedim epicten almıştım diğer yorum yapan arkadaşın dediği programı tavsiye ederim işe yaradı diye umuyorum

Bende virüs bulmadı sadece cheat engine ve utorrenti kaldırmayı önerdi :D bende yokmuş virüs

Top Bottom