Neler Yeni

virus yedim nasil kurtulabilirim

zPastwL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Yusuf E Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Ryzen 5 5500 | Asus Prime B450M-K II | Kingston Fury 32GB(2X16) | Pny Nvidia GeForce RTX3060TI 8GB | 500Gb MLD M300 NVMe m.2 | 500GB SEAGATE HDD | Zoko Melody X | SteelSeries Rival 600 | Mizar MZ60 Gateron Brown | KlasseGear Longteng Huoyun
merhaba ben adobe after effects indirmeye calisirken mail adresimi caldilar beraberinde 1000₺ yatirdigim valorant bugunun parasiyla 30.000₺ degerindeki steam hesabim ea hesabim instagram hesabim ve bilmedigim niceleri calindi mail adresimin sifresini degistim steam hesabimi kilitledim destek talebi yolladim valorant destek attim hala virus olabilir bu konularda bilgili birisi bana ulasabilirmi acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

suan ise flash yok yanimda shift ile yeniden baslattim sorun gider kismindan sifirladim bilgisayari %93 te

zPastwL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Yusuf E Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Ryzen 5 5500 | Asus Prime B450M-K II | Kingston Fury 32GB(2X16) | Pny Nvidia GeForce RTX3060TI 8GB | 500Gb MLD M300 NVMe m.2 | 500GB SEAGATE HDD | Zoko Melody X | SteelSeries Rival 600 | Mizar MZ60 Gateron Brown | KlasseGear Longteng Huoyun

DogancanYr

80+ Bronze

bu video hocam
Virüs nasıl kapılır.
1)Youtube videoları. (Özellikle ingilizce ve yasal olmayanlar)
2)Arşivi açmak için parola gerekenler özellikle 2024 veya 12345 gibi.
3)Sahte indirme düğmesi koyan türk veya yabancı indirme siteleri.
4)Kaynağını nereden aldığını bilmediğin indirme siteleri. (Eğer kendisi yapmıyorsa indirme)

Özelden söylerim güvenilir indirme için eğer istersen.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
Sercan SAYİT
Bende oğlum için eski atari tarzı oyunları indireyim derken bir virüs girmişti bilgisayara, sözde ücretli antivirüste var güya. Sanırım tarayıcı da tutulan hesap bilgilerini alarak çalıyorlar emin değilim. Yığınla hesabıma giriş yapıldı ama çok kısa sürede müdahele edip tüm diskleri formatlayıp hesapları geri alarak şifre değişimi, iki aşamalı doğrulama, authenticator falan her şeyi kurup güvenceye almıştım. Bilgisayarın tüm disklerini sıfırlamadan kurtulacağınızı düşünmeyin.

zPastwL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Yusuf E Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Bende oğlum için eski atari tarzı oyunları indireyim derken bir virüs girmişti bilgisayara, sözde ücretli antivirüste var güya. Sanırım tarayıcı da tutulan hesap bilgilerini alarak çalıyorlar emin değilim. Yığınla hesabıma giriş yapıldı ama çok kısa sürede müdahele edip tüm diskleri formatlayıp hesapları geri alarak şifre değişimi, iki aşamalı doğrulama, authenticator falan her şeyi kurup güvenceye almıştım. Bilgisayarın tüm disklerini sıfırlamadan kurtulacağınızı düşünmeyin.
hocam 3 diskim var 1 ssd 2 hdd ben sadece ssd sifirladim onlaridami sifirlamam lazim ?

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
Sercan SAYİT
hocam 3 diskim var 1 ssd 2 hdd ben sadece ssd sifirladim onlaridami sifirlamam lazim ?

Tekrar çalınma yaşarsanız mecburen öyle yapmak zorundasınız. İsterseniz bu şekliyle bir deneyip görün. Ben tek disk formatlama ile kurtulamamıştım.

zPastwL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Yusuf E Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Windows hangisine kurulu ise onu.
ha o yetiyor ise oyle yaptim zaten birde hocam discord varsa yarin ordan musait iseniz yardim edebilirmisiniz neler yapmam gerektigini calinan hesaplari kurtarmami ve tekrar calmamalari icin neler yapmam konusunda yardim edermisiniz

Tekrar çalınma yaşarsanız mecburen öyle yapmak zorundasınız. İsterseniz bu şekliyle bir deneyip görün. Ben tek disk formatlama ile kurtulamamıştım.
anladim hocam tesekkur ederim bilgi icin gecmis olsun sizede

Top Bottom