Neler Yeni

VirusTotal Sonuçları nasıl?

emre6840

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Emre
1708351687544.png

Sonuç nasıl virus varmı yoksa False-positive mi

JSezar

80+ Silver
Falsepozitf gibi

emre6840

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Falsepozitf gibi
hocam bu videodaki programı indirdim programı ücretsiz kullanıyordum sürem bitti satın alıcaktım sadece paypal ile ödeme var öyle bir imkanımda yok paypal olduğu için mecbur crackli indirmem gerekti ama virus varmı bilemedim. programa ihtiyacım olmasa indirmezdim ama çok işime yaryor

JSezar

80+ Silver
hocam bu videodaki programı indirdim programı ücretsiz kullanıyordum sürem bitti satın alıcaktım sadece paypal ile ödeme var öyle bir imkanımda yok mecbur crackli indirmem gerekti ama virus varmı bilemedim. programa ihtiyacım olmasa indirmezdim ama çok işime yaryor

BIlindik avler zararlı göstermediği için temiz olduğunu düşünüyorum

cornlov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Caner kart
Maalesef sıkıntılı görünüyor.(Sanırım)
10 tane ip adresi ile işlem yapıyor (Ekran kaydetme programı gibi bir program ip adreslerine neden istek göndersin!?)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak bu dosya yoluna bir exe okuşturuyor.
"C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Temp\EB93A6\996E.exe"

emre6840

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
BIlindik avler zararlı göstermediği için temiz olduğunu düşünüyorum
hocam zip i tarattım virustotal de 0 sonuç çıktı exe.yi tarattım attığım sonuçlar çıktı

Maalesef sıkıntılı görünüyor.(Sanırım)
10 tane ip adresi ile işlem yapıyor (Ekran kaydetme programı gibi bir program ip adreslerine neden istek göndersin!?)

Ek olarak bu dosya yoluna bir exe okuşturuyor.
"C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Temp\EB93A6\996E.exe"
ciddimi diyorsun hocam, programı ben oyunadığım oyunda multiclient açıyorum onların fpsini limitleme ve cpu çekirdek kullanımlarını limitlemek için kullanıyorum çok işime yarıyor. crakli şekilde kullansam sıkıntı çıkarmı dediğiniz şeyden
1708353617746.png

JSezar

80+ Silver
hocam zip i tarattım virustotal de 0 sonuç çıktı exe.yi tarattım attığım sonuçlar çıktı

ciddimi diyorsun hocam, programı ben oyunadığım oyunda multiclient açıyorum onların fpsini limitleme ve cpu çekirdek kullanımlarını seçmek için kullanıyorum çok işime yarıyor. crakli şekilde kullansam sıkıntı çıkarmı dediğiniz şeyden
Alıntıyı görüntüle
Hocam zaten zipi çıkartıp taratmak gerek

cornlov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Caner kart
Ayrıca otomasyon halinde bazı verileri bir yere gönderiyor. Muhtemelem cookie stealer veya keylogging yapiyor.
Edit:
Matched YARA rule CAP_HookExKeylogger with strength 0.75

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
An10im1i
Admin'e ne yazıyor bana şüpheli geldi.
Keylogger yazanlar var yorumlarda.
Davranışları gözden geçirin.

emre6840

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Emre
Zip veya rar ile exe aynı sonuç vermez. Dosyanın kendisini taratınca gercek sonucu gorursun zaten.
uyuglmanın yapımcısınada mail attım nasıl ödeme yaparım diye dönüş yapmadı. oyunda hesapları açmam lazım 1 gündür kapalı dayanamadım kurdum cracki sıkıntı çıkarmı siliymi ne diyorsunuz

cornlov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Caner kart
uyuglmanın yapımcısınada mail attım nasıl ödeme yaparım diye dönüş yapmadı. oyunda hesapları açmam lazım 1 gündür kapalı dayanamadım kurdum cracki sıkıntı çıkarmı siliymi ne diyorsunuz
Çok geç... Virus coktan yayılmış ve gizlenmiştir. Acilen bilgisayarını tarat ve atabiliyorsan formatlayıp tum sifrelerini değiştir.

Top Bottom