Neler Yeni

Öneri ❤️‍🔥Vodafone Redli Müşteri 20 Plus Tarifesine Nasıl Geçilir❤️‍🔥

burakatan

80+
İnternetteki arkadaşlar da müşteri temsilcisiyle geçiriyor ama büyük ihtimal üst yetkili müşteri temsilcisi bu tarifeyi görebiliyor. Ona yönlendirilmek isteniyorum dememe rağmen yapmıyorlar.
Bugün akşam Redli Müşteriye Özel Plus 20'ye geçiş sağladım ancak bunda Youtube dahil olmadığı için açıkçası pek memnun değilim. 25'lik olan eski kullandığım tarife de sanırım 2-3 haftadır bitmiş. 1 ay bu tarifeyi kullandıktan sonra Youtube dahil olan uyguna tarife çıkarırsa ona geçmeyi düşünüyorum.

Bugün akşam Redli Müşteriye Özel Plus 20'ye geçiş sağladım ancak bunda Youtube dahil olmadığı için açıkçası pek memnun değilim. 25'lik olan eski kullandığım tarife de sanırım 2-3 haftadır bitmiş. 1 ay bu tarifeyi kullandıktan sonra Youtube dahil olan uyguna tarife çıkarırsa ona geçmeyi düşünüyorum.
YouTube dahil değil maalesef

Covid19

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
co
Değerli dostlar sizlere paylaşmış olduğum kırmızı fırsat tarifesine geçiş yapmıştım turktelekom'dan 2-3 ay önce ilk gün sorun yoktu ama sonrasında mobil veri aşırı yavaştı birçok çözüm yolu denedim / müşteri hizmetleri ile denedik olmadı en son müşteri hizmetlerine sizlerden çıkacağım farklı operatöre geçeceğim dedim konuştuğum müşteri hizmetleri beni üst yetkiliye bağladı ona'da aynı sorunlarımı dile getirdim ve netice olarak bana sunduğu tarife bu şekilde

💥Vodafonlularla sınırsız konuşma

💥Her yöne 3000 dk

💥250 sms

💥Her yöne tam 20 GB internet

💥Sınırsız iletişim (WhatsApp, Messenger vs )

💥Sosyal medya sınırsız (Instagram, Facebook, Twitter)

💥Sınırsız müzik keyfi (Spotify )

96'TL

Alıntıyı görüntüle

Sizlerde şayet süre gelen sorun yaşıyorsanız bu şekilde sizlerede yardımcı olacaklardır çünkü olmaları lazım netice olarak bedavaya almıyoruz bu tarifeleri hakkı ile kullansak eyw ama ben verdiğim paranın karşılığını alamadım mobil veride
Aga ben de İstanbulun göbeğinde merkezinde oturuyorum odamdayken 2 diş çekiyor 15 metre geriye mutfağa gidiyorum 1 diş çekiyor telefon görüşmesi yapamıyorum.Dışarıya çıktığımda 4-5 diş çekiyo normal ama evin içindeyken apartmanın içindeyken böyle olması çok saçma bazen dışarıda bile bir yerde oturunca çekmeyebiliyor bu yüzden ötürü vodafonu bırakmayı düşünüyorum.

burakatan

80+
Aga ben de İstanbulun göbeğinde merkezinde oturuyorum odamdayken 2 diş çekiyor 15 metre geriye mutfağa gidiyorum 1 diş çekiyor telefon görüşmesi yapamıyorum.Dışarıya çıktığımda 4-5 diş çekiyo normal ama evin içindeyken apartmanın içindeyken böyle olması çok saçma bazen dışarıda bile bir yerde oturunca çekmeyebiliyor bu yüzden ötürü vodafonu bırakmayı düşünüyorum.
Bulunduğunuz yerde kapsama alanı kötüyse ne kadar uygun olursa olsun operatörü değiştirin bence. Kullanamadıktan sonra bir anlamı olmuyor.

Kani

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kani Yüce
Ben ezelden beri vodafone kullanıyorum hiç sorun yaşamadım açıkçası
Buntarifeye masil gecebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben ezelden beri vodafone kullanıyorum hiç sorun yaşamadım açıkçası
Değerli dostlar sizlere paylaşmış olduğum kırmızı fırsat tarifesine geçiş yapmıştım turktelekom'dan 2-3 ay önce ilk gün sorun yoktu ama sonrasında mobil veri aşırı yavaştı birçok çözüm yolu denedim / müşteri hizmetleri ile denedik olmadı en son müşteri hizmetlerine sizlerden çıkacağım farklı operatöre geçeceğim dedim konuştuğum müşteri hizmetleri beni üst yetkiliye bağladı ona'da aynı sorunlarımı dile getirdim ve netice olarak bana sunduğu tarife bu şekilde

💥Her yöne 3000 dk

💥250 sms

96'TL

Alıntıyı görüntüle

Sizlerde şayet süre gelen sorun yaşıyorsanız bu şekilde sizlerede yardımcı olacaklardır çünkü olmaları lazım netice olarak bedavaya almıyoruz bu tarifeleri hakkı ile kullansak eyw ama ben verdiğim paranın karşılığını alamadım mobil veride
Biz nasil geceçez

Son düzenleme:

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,148
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Buntarifeye masil gecebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biz nasil geceçez
Yanımda uygulamasıyla bi bakmanızı öneririm yaş grubuna göre falan çeşitlilik farklı olabilir önerilen tarifeler

kartalmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
lasel tek
ben bu tarifeye gecirin hattı taşıcam dedim adamlar bu tarıfe 1 hafta once kaldırıldı dedı 3 tane eleman ayrı ayrı aradım olmadı faturasıza gectım sımdı dıger operetorlere gecıcem bakalım

Thrill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Atakan
ben bu tarifeye gecirin hattı taşıcam dedim adamlar bu tarıfe 1 hafta once kaldırıldı dedı 3 tane eleman ayrı ayrı aradım olmadı faturasıza gectım sımdı dıger operetorlere gecıcem bakalım
Bende ortada kaldım hocam Vodafonluyum. İyi bir paket bulursan konuyu hortlatırsan sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Salih bozkuş

💥Her yöne 3000 dk

💥250 sms

96'TL

Alıntıyı görüntüle

Bu tarifeye nasıl geçiş yapabiliriz

ruzgarexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
rüzgar karaytuğ

💥Her yöne 3000 dk

💥250 sms

96'TL

Alıntıyı görüntüle

nasıl geçiliyo yani anlamadım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,088
Üyeler
141,933
Son üye
utkholmes
Top Bottom