Neler Yeni

🔥İndirim Vodafone Yanımda her alışverişte 50/20 indirim

Uucz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Bayvan
Merhabalar. Neredeyse her kategoride indirim var. İndirimlere ek Vodafone Yanımda uygulamasında *dijital üyelikler hariç* (epin kodlarda sorun yok alabilirsiniz.) tüm ürünlerde 50 TL'ye 20 TL indirim var. İlk sipariş olup olmaması farketmiyor. Tavsiyem atıştırmalık veya dijital kod almanız. Tavsiye diyorum çünkü bu platformda fazla alışveriş olmuyor. Satıcı güvenilir mi tartışılır. Özellikle atıştırmalık nedense baya ucuz. Ben Milka 5'li almıştım sorunsuz geldi. Dijital kod(e-pin) konusunda sorun yok. Satın alabilirsiniz. Sadece üyelikler de geçerli değil.(Örn. Exxen) Size önerim pubg kodları 5 TL lik olanlar ucuz oluyor. Ekstra olarak Vodafone müşterilerine HER alışverişte haftalık 5 GB hediye. Alışveriş için VF abonesi olmak şart değil diye biliyorum. Satın alırken ödeme kısmında Vodafone'lu bir arkadaşınızın veya kendi numaranızı yazarsanız Haftalık 5 veya 15 GB hediye geliyor. Vodafone'lu olmak zorunda değilsiniz. NOT: Uygulama biraz kasıyor ama kullanıma engel değil bence. Kaldı ki çok fazla indirim var. Uygulamayı indirince ana sayfada aşağı kaydırın. Biraz kasacak ama değer. Aradığınız şeyi bulmak için sağ altta Kategoriler yeri var.

Ekler

• Screenshot_2022-11-05-17-23-36-765_com.vodafone.selfservis.jpg
    Screenshot_2022-11-05-17-23-36-765_com.vodafone.selfservis.jpg
    827.2 KB · Hit: 121
Son düzenleme:

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İndirim dijital kodlarda geçerli oluyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: Uucz

iberayis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
ibrahim efe er
vodafone lu olmak mı lazım indirimden faydalanmak için

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,244
İsim
SEYF
Teşekkürler steam kodu aldım.Valorant vp alacaktım fakat bu hafta o kadar hileye denk geldim ki artık girmek istemiyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: Uucz

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,423
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler