Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Vodofone 5 Gün İçinde 5 Gb İnternet Hediyesi

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes

Yigtde

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Bedirhan Yiğit Dengiz
Bugün dahil olmak üzere 5 gun boyunca günlük 5 gb internet hediyesi vodofonelu olan arkadaşlara özeldir.Alıntıyı görüntüle
4 sene Vodafone kullandım 2020 de arada bedava internet veriyordu özel günlerde, çark bedavaydı hattı değiştim Turkcelle geçtim Vodafone ağamın eli bir anda bollaştı bu nasıl bir iştir anlamadım ki.🥸
Mesaj otomatik birleştirildi:

vodafone dan beklenmedik hareketler. Hatta ücret olunca çark çevir yapamıyoruz TL borcu yüzünden galiba bu diğer hatlarda geçerli mi yoksa vodafone mu böyle yapıyor mesela türkcellde borcum var salla kazan yapılıyor mu yinede ya da türk telekomda
Evet yapılıyor son 28 gün yükleme şartıda yok Vodafonedan illallah etmiştim gnç yükleyip haftada 2 kere çarşamba ve cumartesi yumurta çatlatıyorsun bedava internet çıkıyor geçmeni öneririm 4 sene ardından bir ferahlanma yaşadım.

Aykut D.

80+ Gold
Bunu gördüğüme sevindim
1716108969028.png

4 sene Vodafone kullandım 2020 de arada bedava internet veriyordu özel günlerde, çark bedavaydı hattı değiştim Turkcelle geçtim Vodafone ağamın eli bir anda bollaştı bu nasıl bir iştir anlamadım ki.🥸

Evet yapılıyor son 28 gün yükleme şartıda yok Vodafonedan illallah etmiştim gnç yükleyip haftada 2 kere çarşamba ve cumartesi yumurta çatlatıyorsun bedava internet çıkıyor geçmeni öneririm 4 sene ardından bir ferahlanma yaşadım.
8 yıldır devam ediyorum bakalım fatura taahhüt bitince bizi nasıl bir abonelik bekliyor .

xxefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Efe Aksu

Çok kötü bu Vodafone değişmek lazım ya

snnogz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Sinan
Yurt dışında farklı veri ücretlendirmesi var Türkiye de farklı niye kazıklanıyoruz tüm operatörler tarafından o yüzden hiç birini sevmiyorum

yaman..k

80+ Bronze
Vodofone kadar kötü bir operatör görmedim tt ye geçtim rahatladim

Top Bottom