Neler Yeni

Vodofone hattımda internetim olmamasına rağmen kullanma

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,974
İsim
HBE
Vodafone'un bir GSM şirketi olarak Türkiye'deki başarısı tartışılır lâkin mobil hizmet konusunda çok garip.

Vodafone Yanımda uygulamasından faturalı hat olarak yükseltme yaptığım zaman 27 TL değerinde 3 GB internet + 1.000 dk Her yöne konuşma ve Sınırsız Vodafone kullanıcılarıyla konuşma satın almıştım. Faturalı tekliflerinde, Sana Özel Teklifler bölümünden de habire 1 TL 2 TL artarak birçok teklif görünüyordu.

Abartmıyorum. Sadece 3 gün sonra 52 TL fatura ödemeye başladım. 1 TL 2 TL paketleri değiştire değiştire.

27 TL iken = 3GB +1.000 dk + Sınırsız Vodafonelularla.
52 TL iken = 30GB+ 1.500 dk + 1.500 SMS + Sınırsız Vodafonelularla + Sınırsız WhatsApp/Instagram/Twitter + 2GB Vodafone TV , haklarına sahibim. Bunların hepsi 3 günde oldu arkadaşlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1000 TL'ye yakın fatura gelir.
Faturasız kullanıyormuş arkadaşımız.

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Özet 7000 e mesaj atın. Bazen oluyor böyle . Genelde 5 MB paket bitince veriyor. Kontörlü olduğu için herhangi bir para talep etmeleri zordur. Çünkü paketim yok sizin sisteminizde var problem diyebilirsiniz.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
1000 TL'ye yakın fatura gelir.
Hattım faturalı değil hocam vodafone yanımdaya giriyorum normal tarifem duruyor

Özet 7000 e mesaj atın. Bazen oluyor böyle . Genelde 5 MB paket bitince veriyor. Kontörlü olduğu için herhangi bir para talep etmeleri zordur. Çünkü paketim yok sizin sisteminizde var problem diyebilirsiniz.
Aynen hocam bana fatura kitleme gibi bir durum olmaz sordum acaba benden başka böyle bir durum yaşayan varmı yada tecrübesi olan varmı bu konuda

Aynen hocam bana fatura kitleme gibi bir durum olmaz sordum acaba benden başka böyle bir durum yaşayan varmı yada tecrübesi olan varmı bu konuda

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,888
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Vodafone Hediye Çarkından kazanılan hediyeler, hatta internet olmasa da kullanılabilir.
Ayrıca hayır fatura gelmez.

27 TL iken = 3GB +1.000 dk + Sınırsız Vodafonelularla.
52 TL iken = 30GB+ 1.500 dk + 1.500 SMS + Sınırsız Vodafonelularla + Sınırsız WhatsApp/Instagram/Twitter + 2GB Vodafone TV , haklarına sahibim. Bunların hepsi 3 günde oldu arkadaşlar.
Ben de mobilde Vodafone kullanıyorum. Açıkçası memnunum, Vodafone TV İşime yarıyor.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,974
İsim
HBE
Vodafone Hediye Çarkından kazanılan hediyeler, hatta internet olmasa da kullanılabilir.
Ayrıca hayır fatura gelmez.

Ben de mobilde Vodafone kullanıyorum. Açıkçası memnunum, Vodafone TV İşime yarıyor.
Ayriyeten IP TV olduğundan hiç kullanmadım fakat işe yarıyordur elbette.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,888
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

LenKys