Neler Yeni

Vücudumda çok sık kıl dönmesi olmaya başladı.

ibrahimua

80+
Arkadaşlar selamlar.
Son 2 aydır çok sık kıl dönmesi ile karşılaşıyorum. İlk önce göbegimde çıktı bir adet daha sonra koltuk altlarımda ve avret bölgemde de cıktı. En son da çenemde bir tane daha cıktı. Acaba kılları yanlıs kestigim icin mi oluyor eger öyleyse dogrusu nedir acıklayacak birisi varmı

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,174
İsim
Batuhan
Arkadaşlar selamlar.
Son 2 aydır çok sık kıl dönmesi ile karşılaşıyorum. İlk önce göbegimde çıktı bir adet daha sonra koltuk altlarımda ve avret bölgemde de cıktı. En son da çenemde bir tane daha cıktı. Acaba kılları yanlıs kestigim icin mi oluyor eger öyleyse dogrusu nedir acıklayacak birisi varmı
Kesimden Kaynaklı Olduğunu Sanmam Kesim Sonrası Temzilik İyi Yapılmıyorsa Orda Kalan Kıl İçe Doğru Büyüyor Diye Biliyorum Hocam .

ibrahimua

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kesimden Kaynaklı Olduğunu Sanmam Kesim Sonrası Temzilik İyi Yapılmıyorsa Orda Kalan Kıl İçe Doğru Büyüyor Diye Biliyorum Hocam .
Bol su ile yıkıyorum sürekli her kesimden sonra ama acayip tahris de oluyor derim hassasiyetten mi yoksa tras yanlıslıgı mı cözemedim.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,174
İsim
Batuhan
Bol su ile yıkıyorum sürekli her kesimden sonra ama acayip tahris de oluyor derim hassasiyetten mi yoksa tras yanlıslıgı mı cözemedim.
Jilet İle Mi Alıyorsunuz Hocam ?

Eğer Jilet İle Alıyorsanız Traş Makinesi Almanı Öneririm .

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Gilette'nin üç bıçaklı modelleri var. Onları kullan. Tabii kullanmadan önce makine ile sakalı inceltmen gerekiyor.

ibrahimua

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Jilet İle Mi Alıyorsunuz Hocam ?

Eğer Jilet İle Alıyorsanız Traş Makinesi Almanı Öneririm .
Traş makinesi kullanıyorum sakallarıma tabii ki de koltuk altı vs jilet kullanıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gilette'nin üç bıçaklı modelleri var. Onları kullan. Tabii kullanmadan önce makine ile sakalı inceltmen gerekiyor.
Kesinlikle 3 bıcaga gecmem gerek sanırım kesmiyor jiletler kafayı yiyorum bende mi sorun var anlamıyorum ama bu jiletler kesmesin diye var sanırım

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,174
İsim
Batuhan

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
alperen taha demir
Bence bi doktora görünün hocam

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Traş makinesi kullanıyorum sakallarıma tabii ki de koltuk altı vs jilet kullanıyorum.

Kesinlikle 3 bıcaga gecmem gerek sanırım kesmiyor jiletler kafayı yiyorum bende mi sorun var anlamıyorum ama bu jiletler kesmesin diye var sanırım
Gilette'nin üç bıçakları tahrişi önlemesi için. Benim de tenim hassas. Bunun dışında bir şey kullanamıyorum.

ibrahimua

80+
Her Bölgeye Traş Makinesi Kullan Hocam .

2 Ayrı Makinan Olsun .
Muhtemelen buna dönecegim de alt takımlarda makine baya tehlike yaratıyor bızzt diye bi kaptırdın mı sıkıntı

Gilette'nin üç bıçakları tahrişi önlemesi için. Benim de tenim hassas. Bunun dışında bir şey kullanamıyorum.
Vücut icin de kullanabiliyormuyuz bunları sadece sakal mı

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,174
İsim
Batuhan
Muhtemelen buna dönecegim de alt takımlarda makine baya tehlike yaratıyor bızzt diye bi kaptırdın mı sıkıntı

Vücut icin de kullanabiliyormuyuz bunları sadece sakal mı
Makinaya Tehliyeli Diyorsun Hocamda Aynısı Jilet İçin Daha Kötü .

Makine Kapar Ama Jilet Kopartır Alır Kökünden .

:kekw:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,051
Üyeler
140,753
Son üye
brostez
Top Bottom