Neler Yeni

Vücut Geliştirme Hakkında Detaylı Yemek

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
pro olarak düşünmuyorsan steroid ile kendi ömrünü kısaltırsın o kadar
Hocam işimi kariyerim haline döndürmek istiyorum.
Steroidin her türlüsü zararlıdır.

Goril kadar güçlü kasları kemiklere bağlayan maymun gibi tendonlar hiç mantıklı gelmiyor.

Olurda eskisi gibi idman yapmak isterseniz o yüksek kilolarda tendonlarınız paattt diye patlayabilir. He derseniz ki ben hareketi yarım saniyede hem kaldırır hem indiririm, size kolaylıklar gelsin.

Yine yeni yeniden söylüyorum ki steroid sizin sporu bırakmanızı sağlayabilir.
Hocam sakatlık sadcee vücut geliştirme konusunda yok ki hayatımızın her alanında var . Başarıya giden yolda risk almak hata değildir bence
Alafin geri dönüşleri sağlam ondan uzaktan eğitim alırsan zaten sana nasıl bir yol çizecegini anlatıyor streoid konusuna gelince bilmiyorum belki turkiyede en bilgili bu konuda Güray hoca var ona danışmanı kesinlikle öneririm bilmeden araştırmadan aman diyim girme formun gayet iyi bu arada yarışma falan mı dusunuyorsunuz
Evet yarışma düşünüyorum önümüzdeki yılki yarışmalarda Allah izin verirse güzel bir derece almak istiyorum. Yorumun için teşekkürler, yemek konusunda problem yasamasaydim çok daha iyisini yapardım diye düşünüyorum o yüzden koçluk almak aşırı mantıklı geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunun yeri burası değil vallaha değil billaha değil kim kime ne anlatıyo belli değil yapmayın etmeyin :)
Benim için görüşler önemli illaki bilgi sahibi insanlar denk gelir

WhoCares

80+ Gold
Hocam işimi kariyerim haline döndürmek istiyorum.

Hocam sakatlık sadcee vücut geliştirme konusunda yok ki hayatımızın her alanında var . Başarıya giden yolda risk almak hata değildir bence

Evet yarışma düşünüyorum önümüzdeki yılki yarışmalarda Allah izin verirse güzel bir derece almak istiyorum. Yorumun için teşekkürler, yemek konusunda problem yasamasaydim çok daha iyisini yapardım diye düşünüyorum o yüzden koçluk almak aşırı mantıklı geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim için görüşler önemli illaki bilgi sahibi insanlar denk gelir
pro düşünuyorsan zaten natural olarak ilerlemen imkansız tabi seçtiğin kategori siklette önemli vede çok maliyetli bir iştir söyliyim bulaşmak istemezsin mali gücün yoksa

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
İbrahim
Hocam fikrin için teşekkür ederim dirty bulk yapmak benim için Gr problem değil fakat definasyon döneminde sorun yaşıyorum. Asıl amacım sahil vücudu değil zaten öyle bir insan da değilim hedefim kütle kazanımı seneye bu aylarda 96 kg civarı bir şekilde gezmek istiyorum. Antrenman alacağım kişi konusuna gelirsek kafamda 2 kişi vardı biri emin çapan diğeri ise alaf fakat ilk olarak Alaf düşünmüştüm onu alırım yüksek ihtimalle ki zaten 3 aylık bir süreç beğenmez isem farklı şahıslara yönelebilirim. Aynı zamanda birbirimize kötü şekilde hitap etmesek daha güzel olur. Kimse kimseye zargana diyemez ( Chris bumstead değilsen) şahsi düşüncem.
m y hulktan da koçluk alabilirsin
piyasada ilaç kullanımı bakımından bence en bilinçli sporcu hulk
suan ilaçsızsan alaf veya hulktan alabilirsin

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
m y hulktan da koçluk alabilirsin
piyasada ilaç kullanımı bakımından bence en bilinçli sporcu hulk
suan ilaçsızsan alaf veya hulktan alabilirsin
Şuan steroid vurmadım daha ama alaftan alacak gibiyim
pro düşünuyorsan zaten natural olarak ilerlemen imkansız tabi seçtiğin kategori siklette önemli vede çok maliyetli bir iştir söyliyim bulaşmak istemezsin mali gücün yoksa
Maddi olarak problemim yok hocam

WhoCares

80+ Gold

valla ben sana şöyle anlatayım o zaman seçimini kendin yaparsın :kekw: sporcu ürünlerinde ben hiçbir zaman fiyatlarının azaldığını görmedim sürekli yüksek türkiye şartlarından ki biliyorsundur sende zaten daha sonra örnek veriyorum10 tl aldığın ürün ertesi gün yada ertesi ay 100 tl oluyor sürekli bir artış söz konusu heleki pro için bu fiyatlar 5x e kadar çıkar bir zaman geliyorki ya yeter diyorsun habire veriyoruz :kekw:sonra olay merdiven altına kayarsa hayatın kayar söylemek isterim seçim senin başarılar

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
İbrahim

dostum alaftan koçluk aldığında danış
genetiğin başarılı olacak kadar iyiyse ilaç işine giriş
yoksa hiç kalkışma bence
ilaç alırsan da alaf yerine hulkla çalış

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
valla ben sana şöyle anlatayım o zaman seçimini kendin yaparsın :kekw: sporcu ürünlerinde ben hiçbir zaman fiyatlarının azaldığını görmedim sürekli yüksek türkiye şartlarından ki biliyorsundur sende zaten daha sonra örnek veriyorum10 TL aldığın ürün ertesi gün yada ertesi ay 100 TL oluyor sürekli bir artış söz konusu heleki pro için bu fiyatlar 5x e kadar çıkar bir zaman geliyorki ya yeter diyorsun habire veriyoruz :kekw:sonra olay merdiven altına kayarsa hayatın kayar söylemek isterim seçim senin başarılar
Hocam dediğiniz durum benim için sorun olacağını sanmıyorum maddi konuda bir problemim yok supplamentlere bütçe ayırmak sorun değil veya her ay yemeğime.3-4k para ayırmak da aynı şekilde

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
İbrahim
Hocam dediğiniz durum benim için sorun olacağını sanmıyorum maddi konuda bir problemim yok supplamentlere bütçe ayırmak sorun değil veya her ay yemeğime.3-4k para ayırmak da aynı şekilde
.

Son düzenleme:

WhoCares

80+ Gold
3-4k ile sınırlı kalacağını sanıyorsan yanılıyorsun söylemek isterim :kekw: steroid vs benzeri şeyler yasal değil doktor kontrolünde olanlar hariç o yüzden mesajlardaki kişileri silin başınız ağrımasın sonra benden size tavsiye sanada başarılar benim son mesajim bu konu hakkinda @PİŞMANIM dostum sende insanları teşvik etme bu tarz şeylere

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
İbrahim
3-4k ile sınırlı kalacağını sanıyorsan yanılıyorsun söylemek isterim :kekw: steroid vs benzeri şeyler yasal değil doktor kontrolünde olanlar hariç o yüzden mesajlardaki kişileri silin başınız ağrımasın sonra benden size tavsiye sanada başarılar benim son mesajim bu konu hakkinda @PİŞMANIM dostum sende insanları teşvik etme bu tarz şeylere
teşvik etme olarak mı algıladım yazdıklarımı?
yaptığını varsayarak tavsiye veriyorum
kullanırsa da kullanmazsa da beni ilgilendirmez
hem steroidler yasal değil mi? o kanunu bulup atar mısın bana dostum
satışı yasak diye biliyorum kullanması değil
tedavilerde kullanılıyor steroid takviyesi
boş sallıyor gibi ama bakalım

WhoCares

80+ Gold
teşvik etme olarak mı algıladım yazdıklarımı?
yaptığını varsayarak tavsiye veriyorum
kullanırsa da kullanmazsa da beni ilgilendirmez
hem steroidler yasal değil mi? o kanunu bulup atar mısın bana dostum
satışı yasak diye biliyorum kullanması değil
tedavilerde kullanılıyor steroid takviyesi
tamam kardeşim sen daha biliyorsun tavsiye vermeye devam :kekw: daha tedavilerde kullanilan ile yarışmalar için kullanilanlari ayırt edemiyorsun dahada yazacak bir şey yok :kekw:

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
İbrahim
tamam kardeşim sen daha biliyorsun tavsiye vermeye devam :kekw: daha tedavilerde kullanilan ile yarışmalar için kullanilanlari ayırt edemiyorsun dahada yazacak bir şey yok :kekw:
dostum küçük bi laftan uyarı almak istemiyorum anla diye tekrar anlatıyorum bak iyi dinle
tavsiye etmiyor teşvik hiç etmiyorum
kullanırsa diye tavsiye veriyorum

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Spor geçmişiniz nedir hocam bu bilgileri neye dayanarak söylüyorsunuz

Top Bottom