Neler Yeni

vücut için traş makinesi önerisi 1000tl bütçe

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Ömer
arkadaşlar 1000 tl civarı vücüt için bir traş makinesi lazım genel olarak bacak kullanımı için 1000 tl dedim ama daha uygun fiyatlı bir şeyler varsa güzel olur

SRooX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Selahattin darılmaz
arkadaşlar 1000 tl civarı vücüt için bir traş makinesi lazım genel olarak bacak kullanımı için 1000 tl dedim ama daha uygun fiyatlı bir şeyler varsa güzel olur
Kıl yapın çok sert değilse Philips oneblade öneririm ıslak kuru çalışıyor sadece yüz yazıyor ama vücutlu olanla arasındaki tek fark tarağı kullandığım için öneririm .

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Volkan
Kıl yapın çok sert değilse Philips oneblade öneririm ıslak kuru çalışıyor sadece yüz yazıyor ama vücutlu olanla arasındaki tek fark tarağı kullandığım için öneririm .
toplarda kullansak kesme falan olur mu hocam bunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bu bende var açıkcası pek sert olmasa bile normal bi kıl yapım yok kesinlikle almıyor bu daha büyük makineler lazım bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

toplarda kullansak kesme falan olur mu hocam bunu
yok hocam ben sakkallarda falan kullanıyorum yüzde öyle kesme tahriş falan yapmıyor toplardada yapmaz muhtemelen

SRooX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Selahattin darılmaz

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Volkan

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,197
İsim
Sarp Yılmaz
Hocam ben yeni bu ürünü aldım daha denemek nasip olmadı ama yorumlar ve görüşler çok iyi ürünün ayrıca indirimdeyken almıştım şu an bir 200-250tl artmış fiyatı ama kutusu içeriği kalitesi gayet güzel senin de her konuda işini göreceğini düşünüyorum vücut saç sakal vs...

Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha düşük modelleri de var onlara da bakabilirsin fiyatı ona göre düşer yada artar.

Top Bottom