Neler Yeni

Öneri Traş Makinesi Önerisi

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
zeck

Qael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Can Sezer
https://www.hepsiburada.com/philips...i-p-HBCV000046IAT2?url_src=ios-product-detail

vücut için olmaz ama korkarak aldığım ürüne hayran kaldım, yüz için sinek kaydı tıraş yapıyor. Baya da kabasakal sayılırım. vücut için de

bu üründen gayet memnun kaldım vücut için neredeyse sinek kaydı sayılır

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
zeck
https://www.hepsiburada.com/philips...i-p-HBCV000046IAT2?url_src=ios-product-detail

vücut için olmaz ama korkarak aldığım ürüne hayran kaldım, yüz için sinek kaydı tıraş yapıyor. Baya da kabasakal sayılırım. vücut için de

bu üründen gayet memnun kaldım vücut için neredeyse sinek kaydı sayılır
Hocam bu şekilde bütçemi çok aşıyor. Olmadı birini şimdi diğerini başka zaman alıcaz öneriniz için teşekkür ederim.

Qael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Can Sezer
Hocam bu şekilde bütçemi çok aşıyor. Olmadı birini şimdi diğerini başka zaman alıcaz öneriniz için teşekkür ederim.
Ben de yıllarca bir çok model aldım denedim, aklınızda olsun hem vücut hem yüz tıraşı uzun vadede hiç faydalı değil. Philips olan model indirimde şu an bilginiz olsun normalde 2,5k falan fiyatı var.

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
zeck
Ben de yıllarca bir çok model aldım denedim, aklınızda olsun hem vücut hem yüz tıraşı uzun vadede hiç faydalı değil. Philips olan model indirimde şu an bilginiz olsun normalde 2,5k falan fiyatı var.
Doğru diyosunuz hocam. Attığınız vücut için olan makineden menun musunuz? Güzel bir makineye benziyor?

Qael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Can Sezer
Doğru diyosunuz hocam. Attığınız vücut için olan makineden menun musunuz? Güzel bir makineye benziyor?
gayet güzel hocam sıfır sayılacak şekilde kesim yapıyor

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
zeck

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
gayet güzel hocam sıfır sayılacak şekilde kesim yapıyor
Makina güzel. Ama yeni alacak kişi oneblade alsa daha faydalı olur. Philips artık bu ürünün stoklarını bitirip oneblade tarafına kayacakmış. Uzun vadede daha iyi olur gibi.

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
zeck
Makina güzel. Ama yeni alacak kişi oneblade alsa daha faydalı olur. Philips artık bu ürünün stoklarını bitirip oneblade tarafına kayacakmış. Uzun vadede daha iyi olur gibi.
Peki hocam OneBlade'in başlıkları ortalama ne zamanda bir değişmesi gerekiyor bir bilginiz var mı?

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Peki hocam OneBlade'in başlıkları ortalama ne zamanda bir değişmesi gerekiyor bir bilginiz var mı?
Kullanıma bağlı. Her hafta kullansan bile 5-6 ay gider büyük ihtimal. Yorumları o şekilde.

Top Bottom