Neler Yeni

"VX2458-C-mhd" Sürücü Hatası

U24Y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Berkay BAYKAL
Merhabalar sevgili arkadaşlar,

"VX2458-C-mhd" model ViewSonic monitörüme sürücü yüklemeye çalıştım fakat hata verdi. Monütörü bulamadı hatası. C klasörüne birkaç .inf dosyası var. Onun haricinde hata hata hata. Aygıt yöneticisi ile ilgili işlemi gerçekleştirdim. İşlemler şu şekilde:​

ViewSonic monitörünüz algılanmadı. ViewSonic monitör sürücülerinizi yüklemek için lütfen aşağıdaki talimatları izleyin.

NOT: Size kolaylık sağlamak için, Dosya'yı tıklatıp menü çubuğunda Yazdır'ı seçerek bu talimatları yazdırabilirsiniz.

1. Windows görev çubuğunda Başlat'a tıklayın, Çalıştır'ı seçin, "devmgmt.msc" yazın ve Tamam'a tıklayın. Aygıt Yöneticisi ekranı görüntülenecektir.

2. Aygıt Yöneticisi ekranında "+"ya (Monitörlerden önce gelir) tıklayın.

3. Varsayılan Monitör'e (veya Tak ve Çalıştır Monitör'e) sağ tıklayın ve Sürücüyü Güncelle'yi seçin. Donanım Güncelleme Sihirbazı menüsü görüntülenecektir.

4. Donanım Güncelleme Sihirbazı menüsünde "Listeden veya belirli bir konumdan yükle"yi seçin ve İleri'ye tıklayın.

5. "Arama. Yüklenecek sürücüyü ben seçeceğim"i seçin ve İleri'ye tıklayın. Donanım Güncelleme Sihirbazı menüsü görüntülenecektir.

6. Donanım Güncelleme Sihirbazı menüsünde Disketi Var'a tıklayın, "c:\viewsonic" yazın ("c" önyükleme sürücüsüdür) ve Tamam'a tıklayın.

7. Monitörünüzü seçin ve İleri'ye tıklayın.
"Monitör Windows Logo testini geçmedi" şeklinde bir uyarı mesajı görüntülenir. Lütfen bu mesajı yok sayın ve Yine de Devam Et'i tıklayın.
Sihirbaz monitörünüzü başarıyla kurduktan sonra Son'a tıklayın.

NOT: Yukarıdaki talimatlar bilgisayarınızda "viewsonic" klasöründe de mevcuttur.

Fakat işlemleri gerçekleştirirken; 7. maddedeki olay gerçekleşmedi. Onun yerine dosya bulunamadı hatası verdi.​

Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Monitöre neden driver kurmak gerekiyor ? viewsonic marka monitör bende de var ama ben de yüklemeli miyim ?

U24Y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Berkay BAYKAL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitöre neden driver kurmak gerekiyor ? viewsonic marka monitör bende de var ama ben de yüklemeli miyim ?
Hocam driver kurunca monitör stabil ve daha verimli çalışıyor. (Marka ve modele bağlı)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,211
Üyeler
155,062
Son üye
titanic
Top Bottom