Neler Yeni

VXE R1 PRO - DAREU A950 PRO 4K - VGN F1 PRO

Sutay.y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sutay Yüksel
Bütçe
2500
Selamlar, kablosuz bu üç mouse arasında kaldım. Claw tutuşu kullanıyorum ve elimin uzunluğu 17-18cm. a950'nin satıcısının connectgame olması bende çok soru işareti yaratıyor. Hangi mouseyi tercih etmeliyim, Wraith güvenilir midir yoksa connectgame gibi satış sonrası muhattap bulamaz mıyız? Bu mouselar arasında yada farklı mouselar arasında önerilerinizi bekliyorum. (Bütçe maksimum 2.5k)

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Wraith bildiğim kadarıyla güvenli. Arkadaşım yakın tarihte klavye sipariş vermişti yanlış hatırlamıyorsam. Gelişme olursa yazacağım.

2xYam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
İsmail Erdem Konyar
2900’e X1 pro al yanına eğer kampanya bitmediyse 8K dongle gelcek çok iyi oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kampanya bitmemiş.

Sutay.y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sutay Yüksel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2900’e X1 pro al yanına eğer kampanya bitmediyse 8K dongle gelcek çok iyi oluyor.

Kampanya bitmemiş.
Hocam öneri için teşekkür ederim 4k dahi kullanmayı düşünmüyorum 8k inan hiçbir işime yaramaz. 1k hz ile kullanacağım alacağım mouseyi %99 bütçe olarakta çok aşıyor maalesef.

Konuya VS DELUX M800 ULTRA da ekle 4k dongle ile
M800 ultra'nın satışını göremedim herhangi bir tr platformunda

~helloworld

80+ Bronze
Hocam öneri için teşekkür ederim 4k dahi kullanmayı düşünmüyorum 8k inan hiçbir işime yaramaz. 1k hz ile kullanacağım alacağım mouseyi %99 bütçe olarakta çok aşıyor maalesef.

M800 ultra'nın satışını göremedim herhangi bir tr platformunda
Amazon üzerinden delux eu satıcılıydı yurt dışından geliyor evet amazona sormak lazim vergi sikintisi varmi ona göre bende m800 ultra almayi dusunuyorum 4k dongle var elimde

Sutay.y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sutay Yüksel
Wraith bildiğim kadarıyla güvenli. Arkadaşım yakın tarihte klavye sipariş vermişti yanlış hatırlamıyorsam. Gelişme olursa yazacağım.
Teşekkür ederim, connectgame'in yorumları facia her ne kadar iyi ürün olsada "garantisiz" olarak almak istemediğim için ordan uzak duruyorum. Wraith iyi ise içim daha rahat sipariş verebilirim ordan.

Amazon üzerinden delux eu satıcılıydı yurt dışından geliyor evet amazona sormak lazim vergi sikintisi varmi ona göre bende m800 ultra almayi dusunuyorum 4k dongle var elimde
şuan amazonda tr'ye açık hiç gözükmüyor ultra

EsdeathSama

80+ Bronze
vgn f1 pro max kullanıyorum wraith güvenilir, mouse çok çok iyi tek sorunu switchleri aşırı sesli. Yeni bir switch alıp elektrikçide halledicem.
M800 ultra bu bütçede alınmaz rakiplerinin çok gerisinde

Sutay.y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sutay Yüksel
Konu günceldir, desteklerinizi bekliyorum

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,569
İsim
kilan embappe
Darmoshark M3 Pro + Dongle al derim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,433
İsim
Murat Orhan
Selamlar, kablosuz bu üç mouse arasında kaldım. Claw tutuşu kullanıyorum ve elimin uzunluğu 17-18cm. a950'nin satıcısının connectgame olması bende çok soru işareti yaratıyor. Hangi mouseyi tercih etmeliyim, Wraith güvenilir midir yoksa connectgame gibi satış sonrası muhattap bulamaz mıyız? Bu mouselar arasında yada farklı mouselar arasında önerilerinizi bekliyorum. (Bütçe maksimum 2.5k)
300 TL üstüne blazing sky alabilirsin harici dareu A950 Pro 4k al.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,854
Üyeler
153,953
Son üye
BrandonCrosby
Top Bottom