Neler Yeni

W11 Kullananlar Rica Etsem Tecrübelerinizi Paylaşır Mısınız?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,631
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Çok teşekkür ederim. Arafta kaldım. Sırf şu sorunu çözebileyim diye bu ay 1.7 TB internet harcamışım :kekw:
ben eskiden oyun sil yükle yaparken 2 tb falan harcıyordum

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
ben eskiden oyun sil yükle yaparken 2 tb falan harcıyordum
Mesela nedenini bulamadığım bir nedenden ötürü NVIDIA ShadowPlay açıkken oyun oynayamıyorum. Daha doğrusu Masaüstü yakalama özelliği açıkken ekran kartı kullanımı 0'a düşüyor drop yiyorum. Pardus kuracağım sonunda o olacak.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,631
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Mesela nedenini bulamadığım bir nedenden ötürü NVIDIA ShadowPlay açıkken oyun oynayamıyorum. Daha doğrusu Masaüstü yakalama özelliği açıkken ekran kartı kullanımı 0'a düşüyor drop yiyorum. Pardus kuracağım sonunda o olacak.
Pardustan ziyade linux kur pardusta linux tabanlı sonuçta pardus geliştirilmiyor linux mint işini görücektir yada kali linux kurup millete heçkırım diye hava atabilirsin :D (ciddili genelde kali kullanıyorlar) arch linuxada bi göz atabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
win11 24h2 güncellemesine göre geçmeyi düşünüyorum

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Pardustan ziyade linux kur pardusta linux tabanlı sonuçta pardus geliştirilmiyor linux mint işini görücektir yada kali linux kurup millete heçkırım diye hava atabilirsin :D (ciddili genelde kali kullanıyorlar) arch linuxada bi göz atabilirsin
Şaka bir yana Steam'i açmak için 10 satır kod yazmak yerine sıkıntılı W10 kullanmaya devam ederim :kekw:

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,327
İsim
mustafa can
Daha çok kullanımını merak ediyorum. Mesela en ufak sağ tık bastıktan sonra yenileme yapmaya çalıştığımda kanser olmuştum.
Alışmak lazın ilk baslarda bende cok kanser oluyordum alıştım

Top Bottom