Neler Yeni

Yardım Watch dogs 2 giriş yapamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ahmet Kaya
Epic Games den ücretsiz olarak aldığım watch dogs 2'ye giriş yaparken hata alıyorum
Şimdi sizlere detaylıca anlatıyorum
oyunu indirmek için epic games hesabına ubisoft hesabını bağladım ve oyunu indirdim. oyunun simgesi bu tıklayıp giriş yapınca bu hatayı veriyor
Adsız.png
Adsız.jpg

- Oyuna tıklayıp girmek yerine ubisoft connecten giriş yapınca giriş yapıyor ama oyun yüklü olarak gözükmüyor

as.png

nickyneo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ramazan Güven
Epic Games den ücretsiz olarak aldığım watch dogs 2'ye giriş yaparken hata alıyorum
Şimdi sizlere detaylıca anlatıyorum
oyunu indirmek için epic games hesabına ubisoft hesabını bağladım ve oyunu indirdim. oyunun simgesi bu tıklayıp giriş yapınca bu hatayı veriyor
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

- Oyuna tıklayıp girmek yerine ubisoft connecten giriş yapınca giriş yapıyor ama oyun yüklü olarak gözükmüyor

Alıntıyı görüntüle
Sorunun çözümü: Oyunu indirdiğiniz klasöre gidin. WatchDogs2 klasörünü içindeki "Installer" klasörüne girin ve "autorun" yazan uplay simgeli uygulamayı çalıştırın size tekrar indirir gibi indirme yeri falan sorucak. Merak etmeyin internetten indirmiyor. Dosyaları kopyalıyor. SSD varsa
5-10dk sürüyor kurması. İyi oyunlar :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ahmet Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorunun çözümü: Oyunu indirdiğiniz klasöre gidin. WatchDogs2 klasörünü içindeki "Installer" klasörüne girin ve "autorun" yazan uplay simgeli uygulamayı çalıştırın size tekrar indirir gibi indirme yeri falan sorucak. Merak etmeyin internetten indirmiyor. Dosyaları kopyalıyor. SSD varsa
5-10dk sürüyor kurması. İyi oyunlar :D
Ah bee keşke daha önce yanıtlamış olsaydınız baya uğraşmıştım oyunu oynamak için sonunda sinir olup sildim yine de teşekkürler <3

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
907,059
Üyeler
140,757
Son üye
Adnan27
Top Bottom